Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАвтомобіль і законДепутати хочуть впорядкувати законодавство про електротранспорт

Депутати хочуть впорядкувати законодавство про електротранспорт

Українське законодавство, яке стосується електротранспорту, досі не впорядковано попри те, що «зелений» транспорт активно розвивається. Що вважати легковим та вантажним електромобілем, у чому різниця гібридів та плагін-гібридів, що таке електрозарядна станція? Нарешті депутати вирішили закрити ці питання.

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкти №7434 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення електричних транспортних засобів та об’єкту зарядної інфраструктури”, а також №7435 “про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення електричних транспортних засобів та об’єкту зарядної інфраструктури”.

Вони передбачають чітке визначення різноманітних електричних транспортних засобів, які будуть використовуватись в українському законодавстві. Також передбачено штрафи за неналежне їх використання електромобілів та інфраструктури.

Відомі деякі визначення, які в них використовуються – електромобіль, електрозарядна станція, автомобіль гібридного та плагін-гібридного типу, електромобіль з подовженим запасом ходу, низькошвидкісний електричний транспортний засіб.

Група народних депутатів, які стали розробниками законопроєктів, приймають зауваження та пропозиції щодо більш правильного визначення цих транспортних засобів.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОАвто24
spot_img