Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАвтомобіль і законДля чого потрібно ОСЦПВ з франшизою у 2022 році

Для чого потрібно ОСЦПВ з франшизою у 2022 році

Реєстрація ОСЦПВ є обов’язковою для законної їзди дорогами України. Страхові компанії пропонують водіям різні варіанти автоцивілки. Користувач вибирає для себе найкращий варіант: ОСЦПВ з франшизою або без неї. Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» регулює питання автострахування в Україні.

Перед тим як оформити поліс у 2022 році, варто ознайомитися з усіма можливими варіантами покриття та пропозиціями від страхових компаній. На фінансовому сайті Finance.ua кожен водій України може обрати найкращі умови автоцивілки онлайн від надійних страхових фірм. Налаштуйте фільтри на сторінці безкоштовного сервісу в розділі “страхування ОСЦПВ” — та сайт відсортує варіанти за вашими уподобаннями. Окрім того, сервіс пропонує низку актуальних новин, статті про оновлення у законодавстві та багато корисної інформації про ринок страхування.

Що таке франшиза та як вона працює

Франшиза в автострахуванні — це частина компенсації при настанні страхового випадку, яку страхова компанія не виплачує, тобто віднімає із суми відшкодування. Якщо ви потрапили в аварію, внаслідок якої автомобілю було завдано збитків у розмірі 10 000 гривень, і у вас є франшиза у розмірі 1000 гривень, страхова компанія має виплатити 9000 із суми позову, а ви несете відповідальність за 1000 гривень.

Переваги оформлення автострахування з франшизою у 2022 році:

  • Економія. Франшиза дає можливість зменшити вартість страховки та купити автоцивілку дешевше. Проте варто пам’ятати, що кожна дорожньо-транспортна пригода, менша за суму франшизи, завжди буде на вашій відповідальності.
  • Варіативність. Страхові компанії пропонують водіям франшизи від 0 до 2600 гривень. Нульовий тип франшизи вважається найбільш ефективним, але найдорожчим із усіх.
  • Дострокове ознайомлення. Сума вашої страхової франшизи по ОСЦПВ — це те, що ви визначите зі своїм страховим агентом до оформлення полісу автострахування.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img