Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАвтомобіль і законКабмін змінив вимоги до індивідуальних номерних знаків на авто

Кабмін змінив вимоги до індивідуальних номерних знаків на авто

Кабмін затвердив зміни до положення про індивідуальні номерні знаки на авто. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 17 листопада.

Уряд виключив положення щодо відповідності індивідуальних номерних знаків вимогами державних стандартів та уточнив кількість символів. Тепер зразки індивідуальних номерних знаків та вимоги до них встановлює окремо МВС.

Так, відтепер номерний знак, виготовлений за індивідуальним замовленням власника, може містити від 3 до 8 символів для авто і від 3 до 6 символів для мотоцикла. Раніше дозволялось так: від 3 до 8 символів (літер) або від 3 до 7 символів (літер) плюс 1 цифра для авто, від 3 до 6 символів (літер або 5 літер плюс 1 цифра) для мотоциклів.

Номерний знак не може містити повне або скорочене найменування органу державної влади, зображення державного Герба або Державного прапора України, державних символів інших країн та міжнародних організацій; напису ненормативного походження, дискримінаційного напису за мовними, національними, релігійними, расовими та іншими ознаками.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.