Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАвтомобіль і законРеєструвати авто з пробігом тепер можна не тільки в сервісних центрах МВС

Реєструвати авто з пробігом тепер можна не тільки в сервісних центрах МВС

Кабінет Міністрів України 18 травня ухвалив рішення, яке дозволить здійснювати реєстрацію, перереєстрацію та зняття з обліку вживаного автотранспорту не лише у сервісних центрах МВС, а й у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

ЦНАПів значно більше, ніж сервісних центрів МВС, відповідно більша доступність послуги мала б сприяти зменшенню черг та комфортнішому (швидшому) доступу клієнтів до місця надання таких реєстраційних послуг. Але відвідати експертів, щоб отримати їхній висновок, все ж доведеться. Цей етап є та залишиться чинним і надалі.

Але це ще не всі новини. У МВС анонсують переведення реєстрації автотранспорту «у смартфон», тобто у застосунок «Дія». Заплановано створення можливості укладення договорів купівлі-продажу безпосередньо у застосунку, який разом з даними про транспортний засіб далі буде автоматично перевірений інформаційним центром МВС, після чого у «Дії» з’являтиметься електронний «техпаспорт» та нові номерні знаки (або можна буде залишити ті що є на авто).

Експертів все ж доведеться відвідувати й при дистанційній перереєстрації автомобілів, а також звернутися до виробника номерних табличок, якщо ви їх отримуєте новими або номер змінився. Також, ймовірно, доведеться відвідати СЦ МВС (або ЦНАП) щоб отримати пластиковий оригінал свідоцтва про реєстрацію, якщо таку послугу не надаватимуть поштово-кур’єрськими службами.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОAUTO.RIA.com
spot_img