Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАвтомобіль і законЯк дізнатися, чи є у вживаному автомобілі подушки безпеки

Як дізнатися, чи є у вживаному автомобілі подушки безпеки

Купуючи уживаний автомобіль, не можна сліпо вірити на слово продавцю, який запевняє, що машина ніколи не була у ДТП, і що з її системами безпеки все гаразд. Дуже важливо переконатися, чи на місці подушки безпеки. Розповідаємо три способи, як перевірити це самостійно.

Інший колір панелей на подушках безпеки, зазори, випирання

Огляньте кожен елемент зі спеціальними значками або написами Airbag (такими заглушками закриті подушки безпеки). Якщо вони відрізняються кольором від сусіднього пластику, є випирання елемента або помітні зазори, швидше за все, подушки «стріляли» під час ДТП, а замість них встановлені муляжі.

Дата, вказана на ременях безпеки

Вона має збігатися з датою виробництва автомобіля. Якщо збігу немає, значить, автомобіль потрапляв в аварію. При ДТП ремені спрацьовують та фіксуються у своєму положенні, після цього їх можна лише замінити.

Лампочка на панелі приладів

Під час запуску двигуна на панелі загоряються всі контрольні сигнали про несправності, у тому числі з написом Airbag. Якщо з подушками все гаразд, цей значок повинен з’явитися та згаснути на 5 секунд пізніше за інші. Якщо лампочка гасне одночасно з іншою, то, мабуть, подушок немає, а з електронікою попрацювали умільці.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img