Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні теми5 переваг, які отримують водії таксі «Болт» в Києві

5 переваг, які отримують водії таксі «Болт» в Києві

Зручність для клієнтів та водіїв – один з ключових принципів сервісу Bolt. Для замовлення онлайн-таксі достатньо завантажити у телефон додаток та пройти реєстрацію на сайті компанії. Для створення заявки потрібно вказати маршрут і обрати клас авто. Система автоматично розраховує вартість поїздки. Оплату послуг можна здійснити через додаток, картою або готівкою. Кожна поїздка застрахована на 1 млн грн. – ні з водія, ні з пасажира за цей сервіс додатково не береться плата. Що пропонує компанія «Болт» таксистам в Києві? Чому варто приєднатися саме до цієї служби? Про все розкажемо за порядком.

Як стати частиною успішної команди таксистів

Водіям, які бажають приєднатися до команди «Болт», необхідно подати заявку на сайті компанії. До неї долучаються скан-копії наступних документів:

  • паспорта;
  • посвідчення водія;
  • страхового поліса;
  • свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

Останній крок – особиста співбесіда в офісі компанії. На зустріч потрібно взяти оригінали документів. Таксі «Болт» в Києві https://ua.bolt-ua.com/ запрошує до співпраці водіїв з автомобілем не «старше» 2004 року випуску. Машина повинна мати не менше чотирьох дверей. До обслуговування пасажирів не допускаються ТЗ з технічними пошкодженнями або дефектами покриття.

Якщо у водія немає власної машини, то він може використовувати для роботи транспортний засіб компанії. У разі його поломки сервіс забезпечить таксиста новим автомобілем протягом тридцяти хвилин. За кожним водієм закріплюється певна машина, після завершення зміни її не потрібно здавати у автопарк. Партнер компанії може використовувати авто для особистих поїздок на відстань до 50 км в день по місту.

Умови роботи

Співпраця з Bolt має багато переваг:

  1. Гнучкий графік роботи. Водій самостійно визначає початок та закінчення зміни, йому не потрібно виходити на лінію на певну годину.
  2. Відсутність плану. Часи, коли таксисти повинні були виконати протягом зміни певну кількість замовлень, залишилися у минулому. Партнери «Болт» самостійно визначають прийнятний рівень навантаження, що дозволяє поєднувати обслуговування пасажирів з іншими видами діяльності або навчанням.
  3. Стабільний заробіток. Співпраця з сервісом відкриває доступ до постійного потоку замовлень, що дає можливість партнеру компанії оптимально спланувати робочий час. Кілька годин активної праці забезпечує заробіток, який таксисти інших компаній мають за цілу зміну.
  4. Ефективна система розподілу замовлень. Вона базується на територіальному принципі, що дозволяє водію економити на пальному. Прибуття до клієнта займає мінімум часу, що сприяє популяризації сервісу.
  5. Додаткові преференції для партнерів. Мова йде про пільгові ціни на пальне, запчастини, послуги з ремонту авто. Їх перелік постійно збільшується, що відкриває таксистам «Болт» доступ до якісних продуктів за зниженою вартістю.

Сервіс Bolt створив надзвичайно комфортні умови для роботи. В службі таксі діє цілодобова служба підтримки, спеціалісти якої оперативно вирішать проблему будь-якої складності. До послуг партнерів – пільгове обслуговування авто на СТО, яка являється партнером компанії «Болт». Водії також отримують компенсацію у разі пробиття колеса. За кожним таксистом закріплений персональний менеджер, який оперативно допоможе з вирішенням робочого питання.

Фінансова сторона

Співпраця з «Болт» гарантує стабільний заробіток. Дохід таксиста складається з коштів, отриманих за перевезення клієнтів за мінусом комісії сервісу (у Києві її розмір становить 15%). Важливий момент! Комісійні нараховуються лише за фактом внесення плати пасажиром. Якщо клієнт скасував заявку, то жодних відрахувань не проводиться.

За бажанням водій може збільшити свій заробіток за рахунок пікових коефіцієнтів. Вони нараховуються за виконання замовлень у погану погоду і часи пік. Це дозволяє отримати вищий прибуток без збільшення робочого навантаження.

В компанії діє система заохочень, яка передбачає нарахування бонусів за виконання певної кількості поїздок. Партнерам сервісу доступний пасивний дохід у розмірі до 12 тисяч гривень щомісячно. Він нараховується за брендування авто, тобто передбачає використання ТЗ для популяризації Bolt серед потенційних клієнтів.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.