7 важливих моментів при покупці автомобіля з пробігом

Якщо ви підшукуєте собі машину на вторинному ринку, ми склали для вас чек-лист з семи обов’язкових пунктів, уважне ставлення до яких дозволить купити хорошу машину.

Усвідомлений вибір

Якщо оголошення про продаж викликає у вас хоч якісь сумніви, краще не зв’язуйтесь. Вивчіть середньоринкову ціну на обрану модель, порівняйте пропозиції на різних майданчиках.

Перевірка юридичної чистоти автомобіля

Її потрібно зробити обов’язково, якщо не хочете нарватися на серйозні неприємності – аж до втрати купленої машини. Зараз таку можливість надають різні майданчики в Інтернеті, або ж можна одразу звернутися безпосередньо до Сервісного центру МВС.

Перевірка стану кузова

Зверніть увагу на зазори кузовних елементів, колір і тон кузова, дату виробництва фар, скла, ременів безпеки та інших компонентів, кріплення знімних кузовних елементів, наявність та оригінальність герметика, зварювання в місцях з’єднання панелей кузова, ущільнювачі дверей та інші гумки.

Огляд підкапотного простору

Оцініть рівні всіх технічних рідин, наявність течій, запотівання.

Перевірка електрики

Переконайтеся, що в робочому стані лампи, підігріви, склопідіймачі, кондиціонер, склоочисники.

Комп’ютерна діагностика

Потрібне опитування ЕБУ, щоб оцінити працездатність датчиків, справність виконавчих механізмів, спробувати знайти сліди реального пробігу.

Тест-драйв

Можна сісти за кермо як самому, так і покататися на пасажирському сидінні з продавцем. Оцініть розгінну динаміку, роботу гальм та підвіски, наявність сторонніх звуків.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.