Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиАмериканські вживані автомобілі підкорюють українців: у чому секрет авто з США?

Американські вживані автомобілі підкорюють українців: у чому секрет авто з США?

Обсяги продажів нових автомобілів в Україні істотно поступаються продажу вживаного автотранспорту. Приблизно в 4 рази. Така ситуація склалася через те, що нові машини дуже дорого коштують і багато українців не можуть дозволити собі такі покупки. Хоча і вторинний український ринок залишає бажати кращого — машини занадто старі, а коштують дуже дорого.

Уже кілька років українські автолюбителі роблять ставку на придбання старих американських авто. На американських страхових аукціонах прекрасний вибір, а ціни дуже низькі. Саме тому авто зі Сполучених Штатів дуже популярні в нашій країні та завжди бажані для покупки.

Український авторинок заповнений авто з США

Частка американського автотранспорту вже становить 80%. З кожним роком зі Штатів приганяють все більше і більше машин. Наприклад, за статистикою з 2019 року в Україні пригнали близько 200 тисяч машин з пробігом з США. Тільки протягом 2019 року щомісяця надходили замовлення від покупців в середньому на 20 тис. заокеанських іномарок.

Відповісти на питання, чому українські автомобілісти роблять ставки на авто з США дуже просто. Тут оптимальні умови покупки машин. Звичайно, головне — це вартість іномарок, і вона дуже радує, бо неймовірно низька.

Експерти Carfast.express – компанії-імпортера американських машин б / у, відзначають, що низька вартість обумовлена дефектами автотранспорту. Йдеться про пошкодження, отримані під час викрадень, ДТП, вандалізму, утоплень. Це страхові випадки. Якщо машина постраждала в одній з таких ситуацій, вона списана по страховому випадку і продається на страхових аукціонах: Copart, Manheim, IAAI.

Можна знайти й лоти, за які просять всього лише 700 або 900 доларів. Все залежить від стану машини, року випуску, отриманих ушкоджень. На майданчиках виставлені й цілі автомобілі, з мінімальними пошкодженнями, вартість яких досягає і декількох десятків тисяч доларів. Чим біль нова машина, ексклюзивна та ціліше, тим дорожче вона коштує.

З огляду на клас автомобіля і вади, можна заощадити від 30% до 60%. Звичайно, така економія потішить будь-якого автолюбителя. Авто з США міцно утримують лідерські позиції за запитами українських автомобілістів з кількох причин:

 • невеликий вік, часто становить 5-7 років;
 • чисто символічний пробіг, причому не спотворений;
 • відмінний технічний стан;
 • широкий вибір моделей різних класів;
 • оптимальна вартість.

Вартість автомобілів в США

Автомобілі з Америки набувають переважно пошкодженими – так вони в рази дешевше, а відновити їх в Україні вдається недорого і швидко. Звичайно, ще будуть додаткові вкладення: доставка, митне очищення, сертифікація і ремонт. Але все одно в Штатах вигідніше купити машину, ніж аналогічну модель в Україні. До того ж на домашньому ринку вона точно не буде такою ж молодою і свіженької, як з США.

Українці не тяжіють до екзотичних автомобілів і крутим спорткарам. Більшість автомобілістів вибирають надійні, стильні авто середнього цінного або преміального сегмента. Наприклад, заслужений улюбленець багатьох водіїв – Volkswagen Passat. Модель 2014 роки реально придбати за 3000 $ в прекрасному стані. Всього доведеться викласти близько 7500 $ -8000 $ за цю машину, враховуючи додаткові витрати й оплату послуг компанії-посередника. А в Україні Passat B7 можна було б купити мінімум за 13 тис. доларів. Кожен може самостійно розрахувати калькулятором розмитнення авто з США.

Відмінний варіант для покупки й Ford Fusion 2016. Лот викупили на аукціоні з мінімумом дефектів всього лише за 4200 $. Після оплати всіх додаткових витрат машина обійдеться в 9700 $. Відновлення автомобіля потягне приблизно ще на одну тисячу доларів. В Україні Fusion продається як Mondeo. І варто модель 2016 року не менше 18 тис. доларів.

Як оформити покупку автомобіля з США?

Для покупки авто з Америки потрібно взяти участь в торгах і виграти лот. Це може зробити будь-яка людина, яка має доступ до аукціону, достатньо фінансових коштів і вихід в інтернет. Але, це не найскладніше. Основне завдання — це знайти відповідну модель, щоб не купити кота в мішку, перевірити її. А після виграшу, оформити всі документи й організувати трансфер автомобіля в Україну з США.

Неможливо все це здійснити онлайн. У Штатах доведеться бути присутнім фізично. А це не дуже зручно практично для всіх українців. Тому у висновках угод, оформленні всіх документів і допомагають співробітники компанії Carfast.express – українського імпортера американських автомобілів.

Професіонали працюють чітко, злагоджено, швидко та ефективно. Покупець тільки вказує, який автомобіль хоче. Все інше роблять фахівці Carfast.express. Тому ризики купити утоплену машину або биту мінімальні.

Багато імпортерів-посередників пропонують свої послуги. Складно вибирати з величезної кількості претендентів на роль відповідального помічника. Тому потрібно протестувати обрану компанію за наступними показниками:

 • надання подібних послуг як мінімум близько трьох років, а краще — п’яти;
 • наявність фізичного офісу в Україні та в Америці;
 • оплата послуг і витрат безготівкою;
 • чесна, прозора робота виключно в рамках закону;
 • наявність відгуків від покупців, рекомендацій;
 • надання послуги «під ключ».

Компанії, які дійсно довго й успішно працюють на ринку, не тільки приганяють американський автотранспорт, але ще і пропонують покупцям подивитися асортимент американських автомобілів в наявності. Вони вже підготовлені до продажу. Якщо немає можливості або бажання чекати доставку моделі з США близько 8 тижнів, можна вибрати з автомобілів, які є вже в Україні.

Чесний і відповідальний помічник покупця в пригоні авто з США несе відповідальність за якісне і своєчасне виконання робіт, бере на себе зобов’язання перед замовником.

Коли компанія-посередник укладає договір з клієнтом, вона відповідає за:

 • якісну і достатню за кількістю добірку автомобілів на автоаукционах США;
 • перевірку історії моделі по американських базах даних;
 • безпечну та оперативну доставку авто з США в Україну;
 • вірно оформлений пакет документ;
 • митне оформлення та отримання сертифіката.

За окремою домовленістю із замовником фахівці компанії-посередника підберуть необхідні автозапчастини на куплену машину і забезпечать їх доставку. Допоможуть з технічним обслуговуванням і ремонтом американського автотранспорту. Допомога професіоналів в придбанні й пригону авто з США дійсно необхідна. Фахівці знають всі нюанси та підводні камені, працюють грамотно і не допускають помилок. Так результат буде найвищим.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.