Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЧи вигідно брати кредит під заставу авто в Україні?

Чи вигідно брати кредит під заставу авто в Україні?

Чи варто брати гроші під заставу авто? Даний варіант кредитування не найпопулярніший в Україні, проте має ряд переваг, і може бути дуже актуальним у деяких випадках. Замислюючись про оформлення угоди, позичальник, звичайно, хоче знати всі «за» і «проти» цього кредитного продукту. Зазначимо, що насамперед умови залежать від того, куди саме Ви звернетесь за кредитом. Банк чи приватна фінансова компанія – де краще брати гроші під заставу авто? Давайте наочно розглянемо обидва варіанти.

Де отримати гроші під заставу авто?

Взяти гроші під заставу авто у банку не так просто. По-перше, дуже обмежена кількість банків в Україні пропонують своїм клієнтом такий кредитний продукт. По-друге, для укладання угоди транспортний засіб має відповідати певним вимогам (рік випуску, технічний стан, ринкова вартість та інше). По-третє, позичальник також повинен відповідати регламенту банку (йдеться про офіційне працевлаштування, рівень доходу, кредитну історію тощо).

Отримати гроші під заставу авто можна також у приватних кредитних компаніях, які займаються заставним кредитуванням. Вимоги до автомобіля та позичальника у таких кредиторів найчастіше значно нижчі, а процес оформлення – простіший.

Переваги та недоліки такого кредитування

Кредит під автомобіль має і плюси та мінуси, власне, як і будь-який інший кредитний продукт.

Переваги:

  • Сума позики чітко корелює з ринковою ціною ТЗ, тобто Ви розумієте, чому Вам пропонують той чи інший розмір кредиту;
  • Кредит оформляється простіше та швидше, необхідний мінімум документів;
  • Оцінка авто відбувається швидше, ніж, наприклад, при кредиті під нерухомість;
  • Ви маєте право на експлуатацію авто весь період кредитування (у більшості випадків).

Недоліки:

  • Вища процентна ставка порівняно з кредитуванням під заставу нерухомості;
  • Якщо Ви знаходитесь не в обласному/районному центрі, то для оцінки ТЗ доведеться їхати до експерта в інше місто;
  • Сума кредиту зазвичай менша порівняно з кредитом під нерухомість.

Вигідний кредит під заставу авто – це реальність?

Взяти гроші під заставу авто на вигідних умовах краще у приватній фінансовій компанії. Там на Вас «впаде» менше бюрократичної документації, а час укладання угоди скоротиться до кількох годин замість кількох банківських днів. ТОП 1 компанією у цій галузі на сьогоднішній день є «Банкнота».

Ця фінустанова видає гроші під заставу авто лише під 3,5% на місяць на строк до 5 років. Рекомендуємо вибирати подібний кредитний продукт, якщо кошти потрібні терміново і Ви плануєте кредитування на короткий термін – 2-3-6 місяців. В іншому разі краще обрати кредит під заставу нерухомості, що дозволить Вам заощадити ще більше фінансів.

Терміново потрібні гроші під заставу авто? Отримайте консультацію експерта з усіх питань, залишивши заявку на сайті «Банкнота» або за телефоном +38-067-930-99-99.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.