Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЕкономія витрати бензину – економія витрати коштів

Економія витрати бензину – економія витрати коштів

Грошові витрати на утримання автомобіля часто стають проблемою для його власника. Багато автомобілістів вдаються до випробуваного роками засобу економії грошей – пересуваються громадським транспортом. Однак існує інший спосіб зменшення витрати фінансів – дотримання режиму швидкості машини, контроль стану основних агрегатів транспортного засобу.

14 методів зниження витрат палива

Використовуючи деякі правила поїздки, можна на третину скоротити витрати бензину, що призведе відповідно до більш рідкісного обвалу сімейного бюджету. Заощаджені гроші можна поставити на сайті Віп онлайн казино і виграти чималі гроші. Окрім матеріального задоволення відвідувач ігрового ресурсу отримає і моральне.

Способи зменшення витрати бензину:

 • Відмова від агресивного стилю поїздки полягає у запобіганні зайвим прискоренням, а перед включенням червоного ока світлофора залишати педаль газу у спокої. Не рекомендується часто глушити двигун, а на великих спусках гальмувати двигуном. Оптимальна швидкість пересування поза населеного пункту трохи понад 80 км/год.
 • Зниження тиску в шинах лише на 0,2 атм, збільшує витрату на 10%. Але підвищений тиск також нічого хорошого не приведе. Використання манометра попередить можливість виникнення проблеми. Краще перекачати на 0,2 атм, ніж не докачати.
 • Широкі шини, декоративні зовнішні прикраси, багажник також перетягують цінні літри бензину. Рекомендується зняти багажник, якщо він не використовується. Якщо його повністю завантажити, перевитрати на 50% не уникнути.
 • Часте прогрівання мотора під навантаженням залишить у баку до 2 літрів палива. Робочий кондиціонер та пічка також претендують на деяку частину потужності двигуна. Зношеність циліндропоршневої системи, відсутність правильного регулювання клапана двигуна входить у наведену категорію.
 • Важкий вихід передніх гальмівних колодок із напрямних призводить до постійного їхнього тертя, що впливає на підвищення витрат палива – грошей.
 • Перевитрата збільшує пробуксовування фрикційних пар механічної коробки перемикання передач.
 • Високооктанове число бензину заощаджує до 20% пального порівняно з низькооктановим. Щоправда, він коштує дещо дорожче.
 • Правильно виставлений люз у свічках запалення підвищать працездатність двигуна. Встановлення іридієвих елементів скоротить витрати до 10%.
 • Подібний коефіцієнт відображається під час заміни повітряного фільтра через кожні 15 000 км шляху.
 • Пошкодження глушника ускладнює вихлоп відпрацьованих газів, збільшуючи витрати пального.
 • Хороший накат зменшує опір руху машини та витрату палива.
 • Стара автоматична коробка перемикання передач у порівнянні з механічною автоматично підтверджує часте відвідування заправних модулів. Нові, навпаки, роблять рідше.
 • Регулює розвал коліс при заміні шин для відповідних кліматичних умов. Спортивний розвал негативно сприяє заощадженню.
 • Використання спеціального світлодіодного ходового освітлення небагато, але заощаджує бензин.

Зрозуміло, коробку перемикання міняти ніхто не буде, але слідкувати за тиском у шинах, станом гальмівних колодок, вибирати хороший бензин, вчасно міняти свічки запалювання під силу кожному власнику автомобіля.

Перехід на газ

Найбільш радикальною економією стане встановлення газобалонного обладнання. Метан або пропан окуплять себе приблизно через 30 000 км пробігу, тим більше якщо передбачається постійне використання транспортного засобу. Щоправда, є мінус – газоподібне паливо швидше зношує двигун.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img