Електромобіль Dongfeng EX1 PRO. Що в ньому особливого?

Всім відомо, що більшість електромобілів виробляються в Китаї, але мало хто знає, що їх провідним виробником є бренд Dongfeng. Він випускає не лише автомобілі світових брендів, а ще й власної марки. Декілька автомобілів Dongfeng EX1 PRO вже знаходиться в Україні. Але чи підійде ця модель нам, українським споживачам?

Як чисто електричний автомобіль, Dongfeng EX1 PRO відрізняється високою енергоефективністю. Він оснащений синхронним двигуном із постійними магнітами. Ємність 3-коміркової літієвої батареї становить 26,8 кВт, максимальна потужність двигуна досягає 33 кВт, а максимальний крутний момент – 125 Нм. Запас ходу цього електромобіля за циклом CLTC становить 321 км.

Акумулятор Dongfeng EX1 PRO також має функцію обігріву – це означає, що він може адаптуватися до різних погодних умов у різних температурних регіонах. Крім того, батарея має 4-рівневу систему захисту. Електромобіль можна безпечно використовувати навіть у сильний дощ. Будь то щоденні поїздки на роботу, шопінг або подорожі, Dongfeng EX1 PRO легко задовольнить будь-якого користувача.

Під час руху по дорозі безпека завжди має бути першочерговою. Dongfeng EX1 PRO виготовляється за найвищими міжнародними стандартами рівня безпеки ASIL-D, тобто з високоміцної сталі, такої, яка використовується при будівництві атомних підводних човнів, здатних витримувати тиск до 980 МПа. Також уся серія Dongfeng EX1 PRO оснащена двома подушками безпеки, пристроями фіксації дитячих сидінь, дверними замками з «дитячими замками», системою ABS та системою розподілу гальмівних зусиль EBD. У порівнянні з електромобілями аналогічної вартості, Dongfeng EX1 PRO має кращу комплектацію безпеки та є більш вигідною покупкою.

Підвіска Dongfeng EX1 PRO гарно пристосована до складних дорожніх умов. Система ABS допомагає контролювати напрямок під час екстреного гальмування та зменшує занесення автомобіля, також під час руху робить керування більш стабільним та забезпечує безпеку пасажирів та водія.

Можна зробити висновок, що серед такої великої кількості автомобілів, які випускає бренд Dongfeng, модель EX1 PRO відмінно підійде українському користувачу. По-перше, ціна цього китайського електромобіля не перевищує 1 мільйон гривень. По-друге,  він дуже економний у використанні, адже витрати на зарядження від побутової розетки знаходяться у межах 50 грн на 100 км. По-третє, покупцю не доведеться переплачувати за функції, не доступні на території України. Це безпечний та пристосований для українського клімату електромобіль.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.