Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиХитрощі продавців Б/У автомобілів

Хитрощі продавців Б/У автомобілів

Якщо ви вирішили продати Б\У автомобіль, то для цього буде потрібно не тільки маса часу, але і нервів. Немає ніяких гарантій, що ви зможете знайти покупця одразу, і що це все не затягнеться на довгий час.

Skup Avto допоможе продати автомобіль в будь-якому стані за найкоротші терміни.

На що потрібно звертати увагу при покупці бу автомобіля?

Щоб не стати жертвою шахраїв ми рекомендуємо звернутися в Skup Avto. Чому?

  • По-перше угода буде офіційно оформлена. З вами буде працювати фахівець, який запропонує не тільки різні моделі автомобіля, але і найвигідніші, які будуть правильно оформлені;
  • Фахівці Skup Avto пропонують безліч послуг з відновлення, ремонту і сервісу автомобіля, який стоїть на продажі.

У Скуп авто звертають увагу на безліч нюансів, найголовніше це геометрія кузова, деталі автомобіля, подушки безпеки, які могли бути використані. Автовикуп від Скуп Авто оформляє покупку автомобілів в будь-якому стані, навіть після ДТП, розрахунок відбувається безпосередньо в день звернення. Проводится попередня оцінка по фото після звернення, безкоштовний виїзд фахівця на вашу адресу, документальне оформлення угоди на викуп автомобіль, оформленням договору Автовикуп займаються юристи компанії.

Які проблемі можуть виникнути при самостійній покупці / продажу автомобіля?

  • Машина може бути зовні в хорошому стані, але при цьому побувати у серйозній аварії. Тому звертайте увагу на геометрію кузова, там можна помітити безліч дефектів, навіть після капітального ремонту. Якщо на автомобілі є довільно товстий шар фарби, значить продавець маскував серйозні дефекти після аварії.
  • Різкі запахи в машині також говорять про проблеми. Запах бензину найнебезпечніший, тому що може призвести до несправності паливної системи і на такій машині їздить не можна.
  • Самостійний продаж без фахівців теж має багато складнощів. По-перше на це потрібно багато часу, так як крім контенту і фото, потрібно підготувати документи на автомобіль і як можна швидше оформити угоду. Також потрібно правильно оформити договір, щоб все було вірно.

Чому викуп автомобілів краще здійснити в Skup Avto?

Викуп машин це наша спеціалізація. В нас є великий досвід в авто викупі авто по всій Україні будь-якої марки, технічного стану, та цінової категорії. Ми також займаємось викупами авто в  Києві https://skup-auto.com/kiev/, після ДТП, авто яке вже довгий час знаходиться не на ходу, викуп заставних авто, старих, та авто з пробігом.

Завдяки Skup Avto вам не потрібно довго очікувати поки ваше авто зареєструють, та його будуть оглядати спеціалісти.

Skup Avtо провело достатньо багато угод, в нас багато задоволених клієнтів, тому що ми цінуємо кожного. З нами продажі авто проходять швидко, просто і вигідно. Попередньо ми проводимо оцінку, де ви оформляєте заявку і надсилаєте інформацію і фото автомобіля. На це потрібно не більш 20 хвилин. Потім ви домовляєтеся з оцінювачем, який оцінить ваш автомобіль, проведе огляд і винесе вердикт. Оформляється угода у нотаріуса, реєструються всі документи, і після цього вам виплачуються гроші. А також серед плюсів цієї компанії можна назвати доступні ціни на послуги, які пропонуються автомобілістам.

Отже, продавці б/у автомобілів використовують багато хитрощів, щоб їх продати. Деякі з них описані у цій статті.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.