Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЩо потрібно знати власникам авто з ГБО під час виїзду за кордон

Що потрібно знати власникам авто з ГБО під час виїзду за кордон

Сьогодні з території України за кордон виїжджають десятки тисяч людей, насамперед це жінки та діти. Тим, хто вирушає до Європи на власному автомобілі з ГБО, слід взяти до уваги декілька цінних порад від відомого експерта з автосервісу та автомобільного журналіста Юрія Дацика.

По-перше, автовласникам потрібно подбати про наявність спеціальних перехідників для газових пістолетів, які потрібні у низці європейських країн відповідно до місцевих стандартів. По-друге, потрібно навчитися користуватися газовим пістолетом.

В Україні, як відомо, заправку зрідженим газом, на відміну від бензину, проводять лише працівники АЗС. А ось за кордоном таких помічників немає і всю процедуру із заправки машин з ГБО мають виконувати безпосередньо водії. Зазначимо, що до газового пістолета потрібно прикладати значні фізичні зусилля. Особливо це слід пам’ятати жінкам.

Хочеться побажати всім нашим громадянам, які виїжджають за кордон для захисту своєї сім’ї, щасливого шляху та якнайшвидшого повернення додому під мирне небо.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОАвтоцентр
spot_imgspot_img