Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЩо треба знати про компанію «Експрес Страхування»

Що треба знати про компанію «Експрес Страхування»

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, провела першу у своїй історії зустріч зі ЗМІ, де поділилася перспективами ринку автострахування. Темою зустрічі стало знайомство зі страховою, яка завдяки своєму унікальному страховому сервісу протягом 6 років впевнено входить до ТОП-10 рейтингу Insurance TOP за преміями КАСКО, а за 6 місяців 2021 року вперше за 13 років своєї роботи піднялася в рейтингу на 5-й рядок.

«Перед компанією завжди стояло завдання забезпечити клієнту особливий цикл страхового захисту аж до відновлення автомобілів на офіційних СТО, тому зростання клієнтів та збільшення ринкової частки СК із КАСКО стали природним підтвердженням правильності обраних пріоритетів у розвитку Компанії. Саме це і привело нас на 5-й рядок із КАСКО серед 124 страхових компаній на ринку», — зазначила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Директор «Експрес Страхування» також озвучила актуальні тенденції авторинку та пов’язаного з ним ринку автострахування та поділилася актуальною статистикою.

Так, за словами Тетяни Щучьєвої, автомобільний ринок поступово відновлюється після суттєвого падіння у 2014 році, коли продажі обвалилися із 686 тис. шт у 2008 році до рекордних 52,3 тис. одиниць. За даними асоціації «УкрАвтоПром» з початку 2021 року українці придбали та поставили на облік 92 700 нових легкових автомобілів, що на 23% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, та майже на 9%, ніж за весь минулий рік. У 2022 році, за оцінками фахівців УкрАВТО, тенденція поступового відновлення може зберегтися.

Тетяна Щучьєва
Директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва

Говорячи про уподобання українців, Тетяна Щучьєва повідомила, що один із найпопулярніших серед українців автомобільних брендів – KIA, вперше за свою історію присутності на українському ринку, вийшов на 1 місце в рейтингу продажів у листопаді 2021 року, тоді як за підсумками 11 місяців, входить до ТОП-3 за кількістю переданих клієнтам автомобілів.

За її словами, завдяки своєчасним стратегічним рішенням, УкрАВТО змогло забезпечити в дилерській мережі достатню кількість автомобілів до кінця 2021 року, тому клієнти практично не відчули дефіциту, який виник через чіп-кризу (кризу напівпровідникових мікрочипів), спричинену пандемією COVID- 19 та підвищеним попитом на техніку для віддаленої роботи, а також перебоями постачання напівпровідників.

Активне відновлення ринку продажів нових автомобілів, яке спостерігається протягом останніх кількох років, суттєво посилило конкуренцію й серед страхових компаній.

Загальна кількість страхових компаній, які займаються ризиковим страхуванням, станом на жовтень цього року становить 152 компанії, з них 42 мають ліцензію з ОСЦПВ і 124 СК мають ліцензію з КАСКО. Лише у 2021 році, за даними НБУ, 41 страхова компанія втратила або добровільно відмовилася від ліцензії на право провадження діяльності на ринку страхування. Ще 5 страхових компаній втратили ліцензії на ринку ОСЦПВ через заборгованість за фондами перед МТСБУ, ще одна страхова компанія добровільно вийшла з членів Бюро.

«У світлі ухвалення нового Закону про страхування, очікуваного прийняття закону «Про ОСЦПВ», «Про реалізацію страхових послуг» та інших нормативно-правових актів та постанов про ОСЦПВ та інших, інтрига щодо розподілу страхового ринку зростає», – сказала директор СК «Експрес Страхування».

В портфелі «Експрес Страхування» автострахування займає 95% – КАСКО та ОСЦПВ, тому тенденції авторинку мають важливий вплив на компанію. Але тісна кооперація страхової компанії з Корпорацією дозволяє їй пропонувати своїм клієнтам дійсно унікальні послуги, яких немає в інших учасників ринку.

«Так, справді, авторинок впливає на показники роботи «Експрес Страхування», адже ми представлені на всіх дилерських підприємствах Корпорації УкрАВТО та не можемо відокремлювати нашу роботу від діяльності Корпорації. І в цьому наша перевага. Адже тільки наша страхова компанія може забезпечити унікальний сервіс для клієнта, який не закінчується виплатою страхового відшкодування, а веде його до відновлення авто на всій території України», – повідомила Тетяна Щучьєва.

Саме завдяки тісній кооперації з дилерськими підприємствами Корпорації «Експрес Страхування» є єдиною на ринку страхування, яка вкладає в розвиток унікального страхового сервісу, покликаного забезпечити своїх клієнтів оперативним та якісним ремонтом на базі офіційних дилерських СТО.

«Єдине програмне забезпечення та тісна інтеграція з ремонтами на офіційних дилерських центрах дозволяють нашим клієнтам отримати додаткові переваги – ми не завершуємо свій сервіс на виплаті. Ми супроводжуємо процес відновлювального ремонту від оперативного замовлення запасних частин до пріоритетного запису на ремонт при гарантованій його якості. 76% наших клієнтів пролонгують свої перші договори з компанією після першого досвіду співпраці, що дуже високий рівень довіри, який ми дуже цінуємо», – наголосила директор СК.

У нелегких умовах глобальної пандемії для клієнтів важливим залишається питання мобільності, тому, зауважила Тетяна Щучьєва, зараз важливою є не просто швидка «експрес-виплата», а швидкий та якісний ремонт автомобіля.

Для цього СК уже на етапі узгодження рахунку резервує запасні частини на складах дилера, а за їхньої відсутності здійснює замовлення, аж до авіапостачання. Крім того, зауважила Тетяна Щучьєва, з офіційними СТО досягнуто домовленості не лише про знижки, а і про фіксацію граничних термінів ремонту для клієнтів СК. «А якщо неможливо швидко? Тут ми пропонуємо нашим клієнтам продовжити коштом СК договір страхування на час ремонту авто. І це справедливо!», – повідомила директор «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Відновлення ринку продажів автомобілів вплинуло на збільшення термінів запису на відновлювальний ремонт на популярних сервісних станціях, а вплив пандемії позначився на постачанні запасних частин. Тому профільні департаменти УкрАВТО вже зараз реалізовують план розширення кількості потужностей для проведення ремонтів.

Говорячи про автокредитування, Тетяна Щучьєва зауважила, що 2021 рік сформував відмінний тренд на клієнтоорієнтованість серед основних банків, що надають послуги автокредитування. А якщо конкретніше, то знизилися не лише аванси за кредитом (до 10%), але за багатьма програмами було запропоновано умови без разових банківських комісій за відкриття/обслуговування рахунків. Банки пропонують програми без особистого страхування позичальника, а скасування нотаріального оформлення договорів під час угоди завершує позитивні зміни в автокредитуванні в році, що минає.

Підбиваючи підсумки роботи СК «Експрес Страхування» за 11 місяців 2021 р., Тетяна Щучьєва повідомила, що у січні-листопаді 2021 року Компанія збільшила виплати клієнтам на 66,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до 229,2 млн грн. У тому числі з КАСКО – на 71,6%, до 199,1 млн грн, з ОСЦПВ – на 34,5%, до 21,5 млн грн.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img