Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиСигналізація для автомобіля: види та особливості

Сигналізація для автомобіля: види та особливості

Відомо багатьом автолюбителям – залишати приватне/службове авто на тривалий час без нагляду досить небезпечно. Найчастіше для придбання чотириколісної «іграшки» люди збирають кошти багато років. Та ось придбану машину, необладнану сигналізацією, зловмисники можуть викрасти всього за пару хвилин. На підставі цього відразу після оформлення документів перед власниками постає завдання правильного вибору та професійного монтажу пристрою проти викрадення на свій транспорт.

У нинішній час на ринку присутні кілька компаній, які пропонують якісні, надійні системи безпеки. Відвідавши, наприклад, офіційний сайт сигналізацій Pandora в Україні, можна ознайомитися з наявністю пропонованих електронних пристроїв для телеметрії і безпеки авто. За рекомендаціями фахівців, перед початком вибору охоронного приладу треба знати:

  • яких видів бувають сигналізації;
  • у чому їх особливості;
  • бути в курсі їхніх переваг і недоліків.

Види

Автомобільні сигналізації поділяють на:

  1. Пристрої зі зворотним зв’язком (двосторонні).
  2. Односторонні.
  3. Супутникові сигналізації, обладнані модулем GSM.

Односторонні

Охоронні системи такого типу наділені стандартним алгоритмом кодування сигналу, який легко може бути записаний викрадачем.

Двосторонні

Подібні моделі, як правило, володіють зворотним зв’язком з брелоком, оснащеним рідкокристалічним дисплеєм. Такі пристрої один від одного відрізняються за методом кодування сигналу – динамічному або діалогового. Більш надійними вважаються перші системи (з динамічним кодуванням сигналу), де код змінюється постійно, через що істотно знижується варіант крадіжки автомобіля. Їх можна знайти на сайті офіційного дистриб’ютора автомобільних сигналізацій https://alarmtrade.ua/.

Супутникові

Сигналізації, які включають присутність вузла супутникового зв’язку, вважаються найнадійнішими. Головна їхня гідність, це безмежний радіус роботи, адже автосигналізація оснащена модулем GSM функціонує всюди, де тільки є зв’язок із супутником.

Функціонал

Щоб придбати надійну сигналізацію пристрій повинен включати такий набір операцій і функцій:

  1. Блокування двигуна.
  2. Зворотній зв’язок.
  3. Радіус дії не менше 2 км.
  4. Включати присутність датчиків удару.

Встановивши якісну протиугінну систему можна бути впевненим на 90%, що з автомобілем в момент вашої відсутності нічого не трапиться.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.