Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиВиявлені найбільш поширені моделі автомобілів зі скрученим пробігом

Виявлені найбільш поширені моделі автомобілів зі скрученим пробігом

Скручування пробігу є одним з найпоширеніших шахрайств на ринку вживаних автомобілів. Воно сприяє незаконному підвищенню ціни вживаного транспортного засобу та фальсифікує історію автомобіля. Як показало дослідження carVertical, покупці німецьких автомобілів преміумкласу піддаються найбільшому ризику придбати автомобіль зі зміненими показниками одометра.

BMW M5 є найбільш поширеним автомобілем зі скрученим пробігом. Однак ця загальна статистика навіть недооцінює масштаб проблеми скручування одометра для автомобілів BMW – як зазначив Матас Бузеліс, експерт carVertical, половину списку ТОП-10 займають автомобілі саме цього виробника.

Друге і третє місця в списку автомобілів зі скрученим пробігом посідають BMW 7-ї серії та Subaru Outback з 33,4 і 31,8 відсотка відповідно. Audi A8 займає п’яте місце у цьому рейтингу, тоді як A7 знаходиться на десятому місці рейтингу автомобілів зі скрученим пробігом з показником у 25,8 відсотка.

Найбільш популярні моделі, у яких були зафіксовані випадки скрутки пробігу, вироблені в період з 2006 по 2016 рік. Більшість моделей автомобілів зі скрученим пробігом оснащені дизельними двигунами.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.