Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЯк купити вживаний BMW в стані нового

Як купити вживаний BMW в стані нового

Якщо ви думаєте, що дещо провокаційним заголовком ми хотіли просто залучити вас до прочитання цієї статті – це на так. Ми дійсно знаємо спосіб, як купити вживаний BMW в стані нового. Причому автомобіль буде офіційний, з гарантією та іншими «плюшками», властивими преміальному бренду.

Кілька років тому баварський бренд запустив в Україні програму BMW Premium Selection, яка покликана вирішити відразу кілька завдань – позбавити власників BMW нервування й тяганини з документами та готівкою під час продажу машини з пробігом, а також дати можливість тим, кому цікава BMW з пробігом, вибрати та купити автомобіль з таким самим рівнем преміального обслуговування, який доступний покупцям нових BMW.

Дуже важливо тут, що, купуючи вживаний BMW в офіційного дилера марки, ви можете бути абсолютно впевнені, що автомобіль у відмінному технічному стані (перевірено за 72 параметрами), що він офіційно імпортований в Україну та обслуговувався тільки в офіціалів (ніяких «битків» з США), тобто повністю «чистий». Більш того, в програму BMW Premium Selection можуть потрапити тільки автомобілі не старші п’яти років і з пробігом до 100 000 кілометрів. А серед інших важливих переваг, доступних покупцеві вживаного BMW за програмою BMW Premium Selection – гарантія 12 місяців з можливістю продовження та фактичні такі ж умови кредитування, як і при купівлі нового автомобіля. Є ще деякі приємності та можливості, але про них вам предметно розповідатимуть вже консультанти офіційних дилерів, якщо ви до них прийдете.

Зверніть увагу, що йдеться не про комісію, а про прямий викуп автомобіля дилером. Оцінювальна вартість кожної машини розраховується індивідуально після її ретельного огляду, проте в середньому, як кажуть самі дилери, пропонована ними ціна приблизно на 10% нижче тієї, яку можна побачити в оголошеннях на інтернет-майданчиках. Це, якщо хочете, плата за швидкість, комфорт і безпеку під час продажу.

Серед пропонованих автомобілів за програмою BMW Premium Selection – не тільки продані клієнтами, а й колишні службові, демонстраційні та підмінні автомобілі, які використовувалися дилерами, машини, які працювали у VIP-терміналі аеропорту Бориспіль і навіть передсерійні екземпляри з тестового парку BMW AG. Їх пробіги, як правило, не перевищують кілька тисяч кілометрів, а вік – не більше 6-7 місяців. Тобто автомобілі практично нові, але вже з дисконтом. Подивитися, які автомобілі доступні прямо зараз, можна на офіційному сайті BMW.

BMW Premium Selection на Бориспільському шосе

До речі, програма BMW Premium Selection працює в багатьох країнах, але особливо популярна вона в рідній для марки Німеччини. Там більш ніж половина покупців нових BMW продає свій автомобіль з пробігом офіційному дилеру. У нас поки лише 20-25%, однак протягом чотирьох-п’яти років ця цифра може як мінімум подвоїтися. Принаймні, дилери (а їх в Україні з програмою BMW Premium Selection зараз працює сім – в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, Краматорську та Івано-Франківську) фіксують поступове зростання попиту як на продаж, так і на купівлю BMW з пробігом.

А в найближчому майбутньому аналогічна програма почне діяти не тільки на автомобілі, але й на мотоцикли BMW.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.