Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЯк вибрати надійний автомобіль з пробігом

Як вибрати надійний автомобіль з пробігом

Пошук автомобіля з пробігом — складне завдання для будь-якого автомобіліста, але бажання вибору та покупки авто того варте. Складнощі подекуди полягають не тільки в обмеженості вибору марок та моделей транспортних засобів, але й в технічному стані. Суцільна довіра продавцю — не завжди чудова ідея, бо є велика вірогідність натрапити на перекупа або придбати «кота у мішку». Купити перевірені авто з пробігом із салону — найкращий спосіб забезпечити себе надійним транспортом.

Чому краще вибирати авто з пробігом із салону? 

Автомобільні ринки, незалежні майданчики з продажу транспортних засобів і звичні багатьом автомобілістам безкоштовні додатки з оголошеннями — найпопулярніші місця для перекупів і нечесних продавців. На подібних майданчиках обман вважається нормою: скручений пробіг, відштукатурений кузов, двигун, що доживає останні кілометри. Вживані авто з салону не мають цих недоліків, і причин цьому кілька:

  • машина обов’язково проходить ТО та діагностику від фахівців з європейською кваліфікацією;
  • повна перевірка таємниці, документів, пробігу та реєстрації ДТП за національними базами;
  • жодної роботи з перекупами, тільки фактичні власники та учасники програми Trade-In;
  • будь-які виявлені несправності та поломки ремонтуються згідно зі специфікаціями виробника і виключно з використанням нових оригінальних запчастин.

Всі ці фактори призводять до того, що автомобіль з пробігом з’являється в каталозі салону за середньою ринковою ціною, але повністю обслужений, із зазначенням виявлених дефектів.

Будь-які перепони купівлі та обмани із боку продавця неможливі, якщо ви придбаєте авто з майданчика національного Холдингу GM GROUP. За 25 років роботи український бренд перетворився на справжнього друга та партнера для вітчизняних водіїв. Тут не тільки якісне обслуговування на європейському рівні, а й величезне розмаїття як нових, так і вживаних автомобілів.

Стандарти ISO та їх перевірка

Однією з останніх глобальних змін законодавства стало впровадження та перевірка автомобіля на низку показників безпеки. Сертифікація авто в Україні в останні роки є нормою. В Холдингу GM GROUP можна обрати автомобіль з сертифікатом якості ISO і гарантією її повної відповідності нормам безпеки та викидів CO2.

Холдинг GM GROUP пропонує своїм клієнтам скористатися послугою Trade-In при купівлі авто з пробігом. Заміна свого старого авто на вибрану із салону модель без необхідності самостійного продажу, гаяння часу та витрати ресурсів. Обмін можливий після перевірки і оцінки вашого транспортного засобу співробітниками сервісної станції. Після цього його вартість буде відрахована від ціни обраного автомобіля з пробігом із салону.

За бажанням ви завжди можете отримати кредит на вигідних умовах. Таким чином, із послугою Trade-In є чудова можливість замінити свою машину на автівку з пробігом з салону без першого платежу по кредиту. Заміна авто без витрати жодної гривні при купівлі транспортного засобу із салону GM GROUP — чудова нагода завітати до одного з дилерських центрів Холдингу.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img