Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЯк вигідно купити автотранспорт для бізнесу

Як вигідно купити автотранспорт для бізнесу

Всі найуспішніші бізнесмени добре знають, що у важкі для економіки часи потрібно, незважаючи ні на що, шукати можливості інвестувати в розвиток своєї компанії, щоб потім опинитися попереду конкурентів. Наприклад, має сенс попрацювати над логістикою, відновивши або розширивши автопарк компанії. Немає для цього вільних коштів? Завжди можна знайти рішення!

Одне з них – старий добрий лізинг, який десятиліттями допомагає тисячам компаній рости та розвиватися. Більш того, оскільки пропозицій на ринку зараз багато від різноманітних фінансових установ, ставки часто близькі до нуля, тобто навантаження на бізнес при купівлі автотранспорту в лізинг зводиться до мінімуму. Природно, одна з найкращих пропозицій зараз у ПриватБанку, як у беззаперечного лідера галузі.

Що пропонують?

По-перше, купити в лізинг комерційний або легковий транспорт для бізнесу, а також необхідне обладнання, можна зі ставкою від 0,01%, яка доступна в багатьох партнерських програмах ПриватБанку з офіційними автодилерами та постачальниками. Тут – повний список партнерів банку за програмою «Фінансовий лізинг» та докладні умови фінансування.

Важливо також, що рішення про фінансування банк приймає відразу, а оформлення угоди не займе багато часу і не призведе до паперової тяганини. У деяких випадках (при угодах на суму від 7 млн ​​грн) достатньо лише 5 документів і вже через 5 днів все буде оформлено.

Придбання автомобіля в лізинг

Зворотний лізинг

Є ще одна цікава пропозиція, яку не варто скидати з рахунків – зворотний лізинг. Це ситуація, коли ви продаєте банку майно підприємства за справедливою ціною і відразу отримуєте його в лізинг. При цьому ви отримуєте вільні гроші для розвитку бізнесу, які банк заплатив згідно з договором купівлі-продажу.

Переваги такої схеми очевидні:

  • швидке залучення інвестицій в бізнес дозволяє перетворити активи в ліквідні кошти (гарантовані інвестиції – 50-60% від вартості майна);
  • ви продовжуєте експлуатувати своє майно, адже після всіх виплат предмет лізингу повертається у власність компанії;
  • лізингові платежі належать до витрат підприємства і зменшують базу оподаткування;
  • не потрібні нотаріальні витрати та додаткова застава.

Що стосується умов зворотного лізингу, то він надається на термін від 12 до 60 місяців, сума фінансування – від 200 000 грн, ставка – від 0,01 до 11% річних. Погашення – щомісяця рівними частинами.

Як бачимо, інструментів для вигідного придбання автотранспорту для бізнесу вистачає. Потрібно лише вибрати найбільш прийнятний саме для вашої компанії. А далі – тільки вперед, до нових горизонтів!

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img