Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЯкі опції та системи найбільше дратують сучасних водіїв

Які опції та системи найбільше дратують сучасних водіїв

Власники сучасних автомобілів розповіли про найдратівливіші речі в їхніх машинах. Скарг виявилося настільки багато, що було складено рейтинг лише з 10 факторів, які найбільше «отруюють» життя.

Серед найбільш дратівливих опцій автовласники назвали систему розпізнавання голосових команд. Технологія, покликана знизити кількість факторів, що відвертають увагу водія, насправді не завжди працює: через особливості мови або, наприклад, акценту, деяким автомобілістам доводиться повторювати команди по кілька разів, підбираючи чіткі формулювання.

На другому місці в списку – велика кількість пластику в салоні, який іноді не кращої якості. Лише останні 5-7 років автовиробники (переважно преміальні) взяли курс на екологічність і поступово почали відмовлятися від цього матеріалу, однак у бюджетних моделях він все ще зустрічається.

Здешевлення виробництва автомобілів породило одразу кілька факторів, які дратують автовласників. Крім пластикових деталей це глянсове оздоблення, яке покликане надати автомобілю лиск, але насправді на ньому осідає пил і залишаються відбитки пальців. До цієї категорії відноситься й дешева штучна шкіра, яка не тільки неприємна на дотик, але й має специфічний запах.

Водії скаржаться й на відсіки для телефонів: на ринку безліч смартфонів усіх розмірів, і автовиробники просто не можуть підгадати оптимальну нішу, яка б для них підійшла. Сюди ж можна додати бездротові зарядки: вони або незручно розташовані, або не заряджають смартфон у чохлі, або недостатньо потужні, щоб зробити це швидко.

Нарікання викликає і заплутаний інтерфейс мультимедійних систем. Все рідше такі потрібні функції, як підігрів сидінь або керма, можна налаштувати аналоговими кнопками та перемикачами: автовиробники ховають їх углиб меню налаштувань, а мода на мінімалізм в інтер’єрі взагалі «поховала» їх у надрах мультимедійної системи.

До списку також включені тісні салони (переважно йдеться про простір для пасажирів на другому ряду). Критикують економічні та малопотужні мотори, а також «розумні» трансмісії, які «позбавляють водія можливості отримати задоволення від керування автомобілем».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img