Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаЖиття в дорозіАктуальні темиЯкий електромобіль потрібен в Україні?

Який електромобіль потрібен в Україні?

Зараз в Україні можна спостерігати масову появу електромобілів китайського виробництва. Вони доступні як нові, так і вживані, за ціною від 10 000 до 40 000 тисяч доларів. Звичайно, є й дорожчі варіанти. Але який саме електромобіль дійсно підходить українському покупцеві?

Ціна має бути в межах 1 мільйона гривень. Звичайно, ми бачили та чули про китайські електромобілі з безліччю функцій, але більшість з них не будуть доступні в Україні, та й не завжди вони потрібні у повсякденному житті. Це означає, що можна значно знизити вартість електромобіля, адже чим більше функцій, тим вище ціна автомобіля.

Той самий принцип діє й для акумуляторів. Якщо розрахувати середній добовий пробіг, то, швидше за все, він буде в межах 100 кілометрів. Інакше кажучи, якщо ви купуєте електромобіль із запасом ходу 600 км, він буде приблизно на 15 000 тисяч доларів дорожчим, ніж автомобіль із запасом ходу 300 км, тому немає сенсу купувати машину з таким великим акумулятором, якщо вам вистачить й 300 км пробігу. Але треба також враховувати, що взимку, коли на вулиці холодно, запас ходу буде меншим, тобто не 300, а 250 кілометрів.

Електромобіль Dongfeng
Електромобіль Dongfeng

Тож можна зробити висновок, що цей недорогий (до 1 мільйона гривень) електромобіль із запасом ходу в межах 300 км – саме те, що потрібно українському споживачеві в нинішніх реаліях.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img