Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортMercedes-Benz показав електричний фургон із запасом ходу 1000 кілометрів

Mercedes-Benz показав електричний фургон із запасом ходу 1000 кілометрів

Компанія Mercedes-Benz представила концепт електричного фургона на базі Sprinter із сонячною батареєю на даху. Новинка отримала назву Sustaineer, а її запас ходу на одній зарядці становить 1000 кілометрів.

Sustaineer (від SustainABILITY PIONeer) в буквальному сенсі очищає вулиці, якими переміщається: у нижній частині кузова фургона встановлені потужні фільтри MANN+HUMMEL, що «всмоктують» бруд з дороги, включно з пилом і дрібними шматочками автомобільних шин. Але у Mercedes-Benz уточнюють, що фільтри підлягають заміні щорічно.

Сам фургон виготовлений із перероблених матеріалів. Наприклад, панелі днища зроблені з переробленого поліпропілену, використовується фарба на водній основі з низьким вмістом органічних розчинників, а перегородка між кабіною та вантажним відділом виконана з рослинних матеріалів. Не обійшлося й без «розумних» технологій, на кшталт системи розпізнавання обличчя водія та автоматичного відчинення багажних дверей – за підрахунками компанії, за 150 доставлень економія часу від цієї функції становитиме 25 хвилин. Крім того, Sustaineer оснащений камерами та датчиками, які стежать за станом дорожнього полотна. У разі виявлення небезпеки на дорозі фургон може обмінюватися цією інформацією з іншими автомобілями.

Нагадаємо, в арсеналі Mercedes-Benz вже є електричні комерційні eVito, eVito Tourer, eSprinter та EQV, а на підході eCitan та EQT.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img