Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортMercedes-Benz показав електричний тягач eActros LongHaul

Mercedes-Benz показав електричний тягач eActros LongHaul

Mercedes-Benz представив новий концепт-кар, який ілюструє перспективне бачення тягача з електричною силовою установкою. eActros LongHaul стане першою в лінійці німецької марки електричною вантажівкою з високою вантажністю для роботи на далекомагістральних маршрутах.

Візуально від тягача Mercedes-Benz Actros останнього покоління прототип відрізняється розвиненими світлодіодними елементами на кабіні, які підкреслюють незвичайну силову установку. Крім того, у вантажівки ретельно пропрацьована аеродинаміка для збільшення запасу ходу. Силова установка eActros LongHaul включає три акумуляторні блоки, що забезпечують загальну потужність понад 600 кВт-год, а два електродвигуни забезпечують постійну потужність 400 кВт і пікову потужність понад 600 кВт.

У батареях eActros LongHaul використовується технологія літій-залізо-фосфатних елементів (LFP), яка забезпечує тривалий термін служби та ефективну віддачу енергії. Зарядна станція потужністю у мегават дозволить заряджати батарею з 20 до 80 відсотків швидше ніж за пів години. Mercedes-Benz обіцяє ту ж надійність та ресурс, що й у традиційних вантажівок – з можливістю без проблем проїхати 1,2 мільйона кілометрів протягом десяти років.

Разом з прототипом електровантажівки компанія Trailer Dynamics спільно з відомим виробником причепів Krone представила eTrailer – причіп з інтегрованим акумулятором, який дозволяє збільшити автономність електромобіля до 800 кілометрів без заряджання. Заводські випробування Mercedes-Benz eActros LongHaul завершені, тому вже у 2023 році окремі клієнти компанії отримають передсерійні прототипи, щоб протестувати їх в умовах реальної експлуатації.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img