Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортMercedes-Benz презентував свою першу електричну вантажівку

Mercedes-Benz презентував свою першу електричну вантажівку

Концерн Daimler презентував серійну електричну вантажівку eActros. Перші екземпляри зійдуть з конвеєра вже восени 2021 року.

Перший концепт електричного великовантажного автомобіля німецька компанія показала ще на виставці в Ганновері у 2016 році. У 2018-му почалися випробування десяти прототипів eActros. Участь в цих заходах брали потенційні замовники з Німеччини та інших країн.

У порівнянні з прототипами, серійна електровантажівка отримала ряд покращених характеристик, включаючи збільшену дальність ходу, підвищену потужність двигуна і поліпшену безпеку. Крім того, Daimler допоможе транспортним компаніям плавно переходити на електричний транспорт, включивши Mercedes-Benz eActros в комплексну систему, яка охоплює консультацію і сервіс для клієнтів, а також поради щодо оптимізації загальних витрат і створення зарядної інфраструктури.

Велика увага приділялася створенню підвищеного комфорту від їзди та динаміки eActros. Крім того, тиха робота моторів дозволить вантажівці експлуатуватися під час нічних рейсів по місту. Іншою перевагою можна назвати можливість в’їжджати в міста, де заборонені дизельні машини.

Силова установка Mercedes-Benz eActros складається з двох електродвигунів. Вони забезпечують експлуатаційну потужність 449 к.с. і максимальну 571 «конячку». Повідомляється, що вантажівка може оснащуватися трьома або чотирма акумуляторами, які мають ємність по 105 кВт·год кожна. Таким чином eActros зможе проїжджати до 400 кілометрів на одній зарядці.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img