Офісний переїзд: поради, які допоможуть переїхати недорого і швидко

Офісний переїзд: поради, які допоможуть переїхати недорого і швидко

Якщо вас зацікавила тема переїзду офісу, скоріш за все, у вас хороші новини — можливо, ви розширюєтесь або просто переїжджаєте в новий офіс. Мабуть ви вже попередньо підрахували, скільки часу піде на офісний переїзд силами співробітників, і які можуть вас чекають витрати. Якщо ж компанія може виділити бюджет на переїзд, то краще викликати вантажне таксі з професійними вантажниками.

 Переїзд офісу — дешево і швидко

Коли плануєте офісний переїзд, важливо одночасно вирішити два завдання: переїхати максимально швидко, без втрати для виробництва, і недорого. Однак, вибираючи дешеві послуги перевезення офісу, не завжди зможете заощадити. Іноді такі пропозиції не передбачають послуги вантажників, упаковку, демонтаж / монтаж обладнання.

Попереднє звільнення меблів від документів, офісного приладдя, упакування особистого майна персоналу, як правило, вимагають багато часу. Варто подбати про це завчасно, і переїзд офісу пройде набагато швидше. Тому перш, ніж оформляти замовлення офісного переїзду в транспортній компанії, буде розумним спланувати, скільки часу знадобиться на кожен етап переїзду.

Що врахувати і передбачити при переїзді офісу

Доцільно врахувати наступні моменти:

  • Кількість великогабаритної техніки та офісних меблів, специфічного обладнання, що вимагає особливої ​​уваги.
  • Наявність пакувального матеріалу — коробки, листовий картон, скотч, повітряно-пухирчаста і стретч-плівка.
  • Облік часу на розбирання / збирання меблів — кутових столів, тумбочок, приставних елементів.
  • Правильний вибір вантажного таксі необхідної вантажопідйомності.
  • Наявність ліфтів в приміщеннях.
  • Довгі коридори, вузькі повороти або майданчики здатні ускладнити перенесення речей.
  • План розміщення меблів, техніки-без зайвої суєти вантажники зможуть розвантажити, внести і встановити речі по кабінетах в новому офісі.
  • Якщо ціна офісного переїзду перевищує ваші очікування, не соромтеся обговорити її з замовником, завжди можна домовитися.

Насправді, послуги вантажників на упаковку, завантаження / розвантаження — найбільш трудомістка і відповідальна частина переїзду. Тільки правильне планування майбутньої роботи і замовлення необхідного числа працівників дозволять виконати офісний переїзд злагоджено і організовано.

Досвідчений перевізник протягом багатьох років накопичив достатньо навичок, щоб відповідально перевезти від декількох предметів до багатоповерхового офісного будинку. Звертайтесь до професіоналів!