Робота у вантажному таксі: що потрібно знати

Власна газель, бус чи інший транспорт – це той вид майна, який ви можете використовувати для гарного додаткового заробітку (або ж для основної роботи). Перевагами роботи у такій сфері як вантажне таксі в Києві, є: можливість гарно заробляти (за умови співпраці з хорошою компанією, яка надає послуги з доставки вантажів), мінімальні вимоги для початку роботи, відносно швидка окупність тощо.

Які документи та дозволи потрібні для початку роботи?

Виконання вантажних перевезень передбачає пошук автотранспорту (з оформленням всіх відповідних документів, які підтверджують право власності), реєстрацію ФОП чи юридичної особи (в залежності від обраної схеми роботи), пошук водіїв (якщо Ви не плануєте самостійно займатися перевезеннями на авто). Для водіїв, які хочуть виконувати перевезення на Газелі в Києві чи будь-якому іншому місці – все просто: водійське посвідчення з дозволом керування певним видом транспортного засобу (наявність потрібної категорії).

Найкращий транспорт для вантажного таксі

Це питання доволі складне та неоднозначне, оскільки все залежить від того, яка Ваша мета. Якщо мова йде про транспортування невеликих партій вантажів в межах міста, то підійде бус, або ж газель. Ці машини є невибагливими в обслуговуванні та мають хороші технічні характеристики – велику вантажопідємність і не тільки, тому ціни на послуги вантажного таксі такого типу є демократичними та доступними кожному.

Якщо хочете перевозити великі обсяги товарів на склад, транспортувати меблі власного виробництва чи забезпечити логістику власного магазину й перевозити побутову техніку, то краще обрати 5-тонник чи інше авто такого типу (все залежить від обсягів товару тощо).

Якщо ж говорити про окупність та легкий старт, то кращим варіантом буде почати з газелі.

Вантажне таксі проти пасажирського – де краще?

З одного боку, пасажирське таксі – це про постійне перебування в русі, комунікацію з різними людьми. З іншого, пасажирське таксі – це не такий великий старт по цінах як у випадку з вантажним таксі. Де краще сказати важко, оскільки все залежить від: стилю життя, бажаного рівня заробітку, бажаного графіку роботи тощо.

Скільки заробляє водій вантажного таксі?

Працювати водієм вантажного таксі дуже вигідно за умови роботи у компанії, що розвивається (це забезпечить безперебійний потік клієнтів).

Рівень заробітку залежить від готовності водія працювати певну кількість годин в день (хтось працює 5 годин, а хтось може провести за кермом і 10 годин), типу авто на якому він здійснює вантажні перевезення, наявності команди, з якою він може працювати (багато людей шукають сервіс, який забезпечить одразу і доставку, і виконання погрузочних робіт, і пакування). Наприклад, грузовий бус обійдеться замовнику у 300 грн/год, а ось 10-тонник – 700 грн/год.

Як стати водієм таксі якщо у мене немає свого транспорту?

Наявність власного авто не є обов’язковою умовою для того, щоб розпочати свою кар’єру водія вантажного таксі. Завжди можна знайти компанію, яка готова працювати на умовах оренди авто компанії, або ж забезпечує можливість викупу авто у себе в подальшому. Ці варіанти роботи нічим не гірші та мають свої переваги, серед яких:

  • відсутність необхідності перефарбовувати свій автомобіль у корпоративний колір;
  • не треба брати кредит на придбання авто;
  • не треба думати про обслуговування автомобіля (технічний огляд, страхування тощо).

Єдине що, то це потрібно слідкувати за тим, в якому вигляді машина передається до роботи. Співпрацювати краще лише з компаніями, які гарно зарекомендували себе на ринку вантажних послуг та які не вдаються до шахрайських схем.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.