Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортШведська компанія готує до виробництва власну електричну вантажівку

Шведська компанія готує до виробництва власну електричну вантажівку

Шведська компанія Volta Trucks почала збирати перший екземпляр електричної вантажівки Zero. Дизайн автомобіля майже повністю відповідатиме концепту, який показали у 2019 році.

Технічні параметри Volta Zero виглядають досить привабливо. Виробник планує встановлювати на вантажівку батареї ємністю від 160 до 200 кВт-год, що дозволить проїжджати 150-200 кілометрів на швидкості 90 км/год, а вантажний відсік легко вміщує 16 євро-палет. Вантажність – 8,6 тонни. Перша партія складатиметься з 25 так званих «DV-прототипів». В січні на них чекає серія випробувань, під час яких фахівці компанії з’ясують, як почувається Volta Zero в різних кліматичних умовах. А на завершення циклу всі експериментальні екземпляри зазнають краш-тестів.

Наступним запланованим кроком у середині 2022 року стане виробництво нової серії «PV-прототипів». Більшість з них буде передана клієнтам компанії для тривалої дослідної експлуатації. Повноцінний серійний випуск намічено на кінець 2022 року. Volta Trucks сподівається, що їй вдасться вийти на рівень виробництва 2 тисяч вантажівок на рік.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img