Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортУкраїнський виробник самоскидів, який ламає уявлення про вітчизняний автопром

Український виробник самоскидів, який ламає уявлення про вітчизняний автопром

Відомий в Україні виробник спецтехніки та автотранспортних засобів вантажного та комерційного призначення, торгова марка Polycar продовжує свою успішну діяльність у сфері розробки автомобілів для нестандартних виробничих завдань. І так вже сталося, що одним з ключових напрямків їх діяльності останнім часом стало проєктування і виробництво самоскидів різного призначення. Розроблені підприємством моделі мають різні техніко-виробничі показники, можуть відрізнятися сферами застосування та демонструють весь спектр завдань, які може виконувати ця група транспортних засобів.

З уже наявними моделями та автомобілями, що вже надійшли в експлуатацію до користувачів, можна ознайомитися за посиланням – https://polycar.com.ua/tipper/ на офіційному сайті Polycar.

Коротко вкажемо, що вони вже спроєктували, створили та поставили замовнику самоскиди наступних типів:

  • з декількома напрямками розвантаження. Універсальні моделі;
  • самоскиди, оснащені кранами-маніпуляторами;
  • зерновози з тентовим покриттям для кузовів;
  • моделі підвищеної маневровості. Відносно невеликі вантажівки, які чудово експлуатуються на будівництвах і в комунальних господарствах всередині міської межі, де завжди існує дефіцит вільного простору, та в інших виробничих галузях;
  • машини відносно невеликої вантажності, на яких встановлена ​​подовжена самоскидна платформа.

З найсвіжіших проєктів в цій галузі варто згадати модифікацію самоскида, виконаного для сільськогосподарського підприємства на базі Iveco зі збільшеною вантажністю, призначену для одночасного перевезення вантажу загальною масою до 15 тонн. При цьому об’єм вантажу, що перевозиться, може складати до 25 м³.

Незалежно від експлуатаційних властивостей виготовленого самоскида це буде завжди якісна та ефективна у своєму класі машина з чудовими практико-технічними характеристиками. Оснащена надійною гідравлікою, пультом дистанційного керування для перекидного механізму і рядом інших обов’язкових пристосувань, необхідних для того, щоб зробити застосування такого транспортного засобу простим і довговічним. Поєднання цих критеріїв і зробило компанію одним з лідерів в даному напрямку.

Опціонально, за бажанням замовника, рухомі елементи кузова (задній та бічні борти) можуть виготовлятися як з високоякісної листової сталі, так і з міцного і зносостійкого алюмінієвого сплаву, який володіє підвищеною протикорозійною стійкістю з ще більш тривалим терміном можливої ​​експлуатації авто.

Швидке і якісне виробництво автомобілів самоскидного типу з набором необхідних замовнику експлуатаційних характеристик, ідеально пристосованих для його спектру завдань, стало можливим завдяки поєднанню широких технічних можливостей підприємства з накопиченим досвідом і кваліфікованим персоналом.

До речі, є ще одна цікава інформація для потенційних замовників, яким необхідно купити самоскид. При цьому ще й здійснити таку покупку швидко, отримавши необхідну для роботи машину в найкоротші терміни, виключивши всі допоміжні етапи, такі як проєктування і виробництво. В каталозі послуг з’явилася можливість купити готовий самоскидний напівпричіп зі стандартними на сьогодні сідельними зчіпками та відмінними виробничими даними. Є широкий асортимент моделей і безліч варіантів виконання таких напівпричепів.

У будь-якому випадку, якщо вам потрібен самоскид або інша спецтехніка для найрізноманітніших виробничих потреб, то досвід, майстерність і великий перелік готових рішень від фахівців торгової марки Polycar завжди до ваших послуг.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img