В Європі продаватимуться електровантажівки Mitsubishi

Компанія Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation, яка належить концерну Daimler, представила в Японії нове покоління електричної вантажівки Fuso e-Canter. Її продаватимуть, зокрема, в Європі.

Початок продажу e-Canter запланований на весну 2023 року. Сімейство електровантажівок оснащене системою eAxle, а електродвигун інтегрований у задню вісь, що забезпечує компактну конструкцію приводу. Ця структурна особливість дозволяє значно розширити асортимент продукції.

Новий Fuso e-Canter включатиме понад 100 варіантів виконання. Крім стандартної 7,5-тонної версії, автомобіль буде пропонуватися в класах від 4,25 до 8,55 тонни. Окрім стандартної кабіни з’явиться і ширша. На вибір пропонуються й різні колісні бази – від 2500 мм до 4750 мм.

Автомобіль пропонується з трьома варіантами батареї залежно від колісної бази. Вантажівки, що оснащені однією батареєю номінальною ємністю 41,3 кВт-год, мають запас ходу до 70 км на одному заряді. Автомобілі з двома модулями таких батарей – до 140 км, а з трьома модулями – до 200 км.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.