Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортVolkswagen презентував електричну вантажівку

Volkswagen презентував електричну вантажівку

Volkswagen Caminhões e Ônibus, бразильський підрозділ німецької компанії, презентував електричну вантажівку Volkswagen e-Delivery.

Перший прототип моделі був показаний ще у 2017 році, після чого в компанії взялися за масштабні випробування – передсерійні машини проходили дослідну експлуатацію на вулицях Сан-Паулу. За цей час вантажівки проїхали понад 45 тисяч кілометрів.

Повідомляється, що Volkswagen e-Delivery повністю спроєктований в Бразилії, проте більшість вузлів та агрегатів постачаються всесвітньо відомими підприємствами, такими як GDSolar, CATL, Moura, WEG, Bosch, Meritor, Semcon, Siemens, ABB та Eletra.

Цікаво, що разом з вантажівкою компанія пропонує клієнтам встановити у себе зарядні станції декількох типів. Опціонально їх можна оснастити сонячними батареями.

На сьогодні доступні два варіанти вантажівок – на 11 або 14 тонн. Крім того, вони відрізняються колісними формулами. Покупець може вибрати з двох варіантів літій-залізо-фосфатних батарей китайського CATL. Перша має ємність 105 кВт-год і дозволяє проїжджати до 110 кілометрів. А показник другої становить вже 190 кВт-год, завдяки чому запас ходу збільшується до 250 км. Силовою установкою Volkswagen e-Delivery виступає один електродвигун, який видає 408 к.с. потужності та понад 2000 Нм крутного моменту.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img