Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаКомерційний транспортЗАЗ планує виробляти автобуси під брендом Mercedes-Benz

ЗАЗ планує виробляти автобуси під брендом Mercedes-Benz

Запорізький автомобілебудівний завод почне випуск автобусів під брендом Mercedes-Benz. Про це повідомив голова правління ЗАЗу Микола Євдокименко.

Новий дев’ятиметровий автобус середнього класу ЗАЗ А09 місткістю 36 місць зараз знаходиться на ресурсних випробуваннях.

«Автобус сертифікований для ринку України і зараз проходить дорожні випробування, приблизно 50 тисяч кілометрів пробігу, – розповів Євдокименко. – За цей час ми повинні закінчити підготовку виробництва і пройти аудит Mercedes.

Автобус буде не тільки оснащуватися мотором, трансмісією і іншими комплектуючими відомого німецького бренду, але навіть може навіть отримати логотип Mercedes на решітці радіатора.

«Триває процедура, якою ми повинні підтвердити виробнику відповідність його вимогам. Після цього автобус автоматично потрапляє в мережу продажів Mercedes – це країни Європи, Азії до Казахстану», – розповів керівник заводу.

Ресурсні випробування і аудит повинні завершити вже в поточному році. В 2021 році Запорізький автомобілебудівний завод повинен випустити близько 160 автобусів, частина з яких відправиться на експорт.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img