Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаАвтосалониToyota на Столичному (Київ)

Toyota на Столичному (Київ)

  • Адреса: м. Київ, Столичне шосе, 90
  • Телефон: (098) 307-30-30
  • Графік роботи: ПН-ПТ: 9:00–20:00, СБ: 9:00–18:00, НД: 9:00–16:00
  • Сайт: toyota-st.com

Тойота на Столичному – офіційний дилерський центр Toyota (Тойота), заснований 25 грудня 2008 року у Києві на Столичному шосе, 90. Компанія є структурним підрозділом лідера українського автомобільного ринку – корпорації «УкрАВТО». Створений відповідно до всіх вимог та стандартів TOYOTA, автомобільний центр Тойота на Столичному забезпечує повний цикл автосервісних послуг.

У нашому дилерському центрі кожний клієнт завжди отримає комплексну кваліфіковану консультацію щодо будь-якої представленої в офіційній дилерській мережі моделі Toyota. Найкращі фахівці відділу продажу автомобілів не лише ознайомлять з технічними особливостями кожного авто, а й допоможуть обрати найвигідніші умови кредитування та страхування автомобіля. Завдяки нашому сервісному центру, який надає повний спектр послуг, є можливість оперативно встановити на будь-яку модель Toyota оригінальні аксесуари та запасні частини, провести гарантійний чи відновлювальний ремонт транспортного засобу.

Важливою перевагою нашого дилерського центру є спеціально облаштована траса для проведення тест-драйву позашляховиків з модельного ряду Toyota. Завдяки цьому кожний потенційний власник Тойоти може на повну силу відчути поведінку автомобіля на бездоріжжі.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img