Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражРемонт і обслуговуванняАнтикорозійна обробка кузова – робити чи ні?

Антикорозійна обробка кузова – робити чи ні?

На кузови нових автомобілів зараз дають багаторічну гарантію від наскрізної корозії, але деякі автовласники все одно вважають за потрібне зробити додаткову антикорозійну обробку кузова. Розбираймося, чи варто цим взагалі займатися?

В першу чергу треба сказати, що більшість сучасних автомобілів жодних додаткових антикорозійних обробок не потребує. Та й сучасний автовласник відрізняється від покоління наших батьків та дідусів – він вже не бажає користуватися однією машиною все життя. Гарантійний термін вона відслужить з заводським покриттям, а рештою нехай опікується її наступний власник.

Втім, це стосується не будь-якого автомобіля. Кожен виробник має свої міркування щодо правильного догляду за автомобілями. Трапляється, що в інструкції з експлуатації написано буквально наступне: «під час експлуатації автомобіля необхідно проводити антикорозійну обробку кузова у дилерів протягом першого року експлуатації та періодично щорічно за технологією, розробленою виробником». Але більшість автовиробників все ж повідомляє, що достатньо проводити періодичний огляд оригінального покриття. За потреби дилерська мережа відновить його відповідно до технології виробника.

Серед «серйозних» автомобілів антикорозійної обробки найчастіше потребують рамні позашляховики, яким реально доводиться періодично місити бездоріжжя. Зрідка за такою послугою звертаються власники автомобілів, вік яких становить понад 20 років. Зрадити старого друга вони просто не можуть, а тому подовжують його існування.

Збереження кузова багато в чому залежить від марки автомобіля та умов його експлуатації. Якщо машина купується на довгі роки, варто потурбуватися про те, щоб вона якомога довше зберігала свій товарний вигляд.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img