Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражРемонт і обслуговуванняЩо потрібно знати про заміну автоскла?

Що потрібно знати про заміну автоскла?

Один з ключових напрямків роботи компанії «Авто Монарх» – заміна лобового скла. Надаючи цю послугу не один рік, ми накопичили цінний досвід, яким охоче поділимося з читачами цієї статті. Також застережемо від помилок, які призводять до додаткових витрат та нервів.

Самостійна заміна автоскла: чи варто ризикувати?

Перше, що вам знадобиться для власноручної заміни автоскла – досвід. Не маючи відповідних навичок, ви не тільки не отримаєте очікуваного результату, але й можете нашкодити транспортному засобу. Крім того, будьте готові:

  • витратити кілька днів на пошук та купівлю обладнання, інструментів, розхідників, самого скла;
  • вивчити технологічний процес заміни від А до Я, продумавши кожну свою дію, адже час також матиме значення;
  • прорахуватися з комплектацією: чи знаєте ви, які сенсори, молдинги, датчики вам потрібні, та чи потрібні взагалі?
  • заплатити за оригінальне скло стільки ж, скільки за його вклеювання «під ключ», адже ви купуватимете скло в роздріб та без урахування знижок, які будуть надані в автосервісі.

Замислившись про перераховані особливості заміни автоскла, ви напевно зробите вибір на користь якісної послуги від «Авто Монарх».

Чому заміна автоскла в «Авто Монарх» виграє?

Непроста процедура заміни автоскла передбачає грамотне зрізання старого скління, обробку поверхні та встановлення нового. Все це потребує професійного обладнання, висококласних розхідників та відповідальних виконавців. Звертаючись до «Авто Монарх», клієнт може не боятися пошкоджень кузова та салону, проблем з герметичністю прилягання, майбутніх проблем з електронікою через затікання води всередину. Після покупки та встановлення скла в «Авто Монарх», кожен автомобіліст отримує гарантію якості продукту та самої послуги, тому переживати нема про що.

Ми не економимо на матеріалах, з якими працюємо, адже зацікавлені у довірі кожного нашого клієнта, щоб у разі потреби він знову звернувся по допомогу. Високі стандарти заміни автоскла, акуратність, педантичність, робота на результат – так можна охарактеризувати роботу фахівців компанії «Авто Монарх». Довірившись нам, ви отримаєте бажане в найкоротший термін, але на максимально тривалий час.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img