Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастини5+ причин вибрати автошини Pirelli Winter Carrier

5+ причин вибрати автошини Pirelli Winter Carrier

З похолоданням на вулиці важливим завданням для кожного автомобіліста є підготовка транспортного засобу до зими. Особливо це актуально для власників комерційних автомобілів, які «намотують» за день по кілька сотень км. Перш за все необхідно поміняти літні шини на зимові, оскільки гума для теплого періоду не може виконувати свої функції належним чином при мінусових температурах, із-за чого виникає ризик зносів при входженні в повороти та при виконанні маневрів. Кращий вибір для комерційних автомобілів, які використовуються для пасажирських та вантажних перевезень, — це шини Pirelli Winter Carrier. Італійська компанія, в активі якої є потужна наукова та технічна база, розробили колеса, які підходять для експлуатації в інтенсивному режимі і в складних умовах, швидко адаптуються до температурного режиму і з легкістю долають всі перешкоди, які зустрічаються на зимовій дорозі.

Чому варто віддати перевагу моделі Pirelli Winter Carrier

Незважаючи на те, що шини не мають шипів, вони гарантують надійну адгезію з зимовим дорожним полотном, покритим льодом чи утрамбованим снігом. В основі гуми — інноваційний склад, який включає силіку, а також спеціальні присадки, які захищають протектор від швидкого стирання.

5+ причин замовити Pirelli Winter Сarrier в https://shyp-shyna.com.ua/catalogs/tyres/model-pirelli-winter_carrier/:

  1. Симетричний ненаправлений малюнок протектора. Такий дизайн забезпечує курсову стійкість колеса при виконанні маневрів як по засніженій трасі, так і по дорозі, покритій льодом.
  2. Відкриті плечові зони. Завдяки цій конструктивній особливості забезпечується краща адгезія з зимовим дорожним полотном.
  3. Ефективна дренажна система. Вона представлена густою сіткою ламелей, які швидко відводять талу воду, снігові маси та болото з-під колеса. Завдяки покращеній дренажній системі автошини демонструють високу стійкість до слешпленінга, коли автомобіль зносить з дороги при русі на швидкості більше 50 км в годину в погоду з мокрим снігом. Окрім того, при укомплектуванні автомобіля колесами Pirelli Winter Carrier знижується ризик аквапланування, коли транспортний засіб рухається по мокрому асфальту.
  4. Z-подібна форма ламелей. За рахунок цієї особливості останні характеризуються гострими краями, тому ефективно розрізають льодяну кірку, яка утворюється на поверхні дороги. Автомобіль не заносить на поворотах в ожеледицю, оскільки шини демонструють хорошу стійкість до ковзання.
  5. Укріплені бокові зони. Завдяки цій особливості автомобіль має кращу тягу на зимовій дорозі, а це дуже важливо при транспортуванні вантажів.

Шини Pirelli Winter Carrier виготовляються відповідно до вимог діючих стандартів якості и норм екологічного менеджменту, з використанням новітніх технологій (комп’ютерне моделювання та ін.).

Що враховувати при виборі коліс

Основна характеристика автомобільних шин — це їх типорозмір. Він наноситься на боковину колеса і відображає наступну інформацію:

  • ширину протектора (в мм);
  • процентне співвідношення ширини шини до висоти так званої подушки;
  • діаметр колеса;
  • індекс швидкості (показує, з якою максимальною швидкістю може рухатися автомобіль, укомплектований конкретним типом шин);
  • індекс навантаження (показує, яке навантаження може витримати 1 колесо).

Який типорозмір краще обрати для транспортного засобу, вказано в інструкції по його експлуатації. Порушувати рекомендації виробника не варто, адже таке рішення може стати причиною зниження керованості та курсової стійкості автомобіля.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img