Кому потрібні стелажі для шин

Кому потрібні стелажі для шин

Організація робочого місця — важлива вимога майстерні. Протягом дня майстру потрібно обслужити багато автомобілів, тому він не повинен відволікатися на пошук оснастки.

Автомобілі щодня піддаються зносу, тому в кожному місті є майстерні. Вони оснащуються обладнанням для обслуговування машин і сезонної заміни шин. Йому потрібно досить простору, тому інвентар не повинен займати багато місця. Особливо це стосується покришок, що вимагають специфічних умов зберігання. Це пов’язано з матеріалом виробів, адже гума чутлива до перепадів температури. Вони повинні зберігатися в прохідному приміщенні з постійним провітрюванням. Небажано допускати контакту шин з випарами і хімічними рідинами. В таких умовах колеса можуть піддаватися зносу. Це обертається збитками для майстерні, але також представляє загрозу власнику автомобіля. Люди купують зимову гуму для безпечного руху, але непридатні покришки можуть спровокувати аварію. Слід подбати про їхнє розміщення, з чим допоможуть стелажі для шин.

Як вибрати стелажі для шин:

  • стелаж не повинен містити гострих виступів, здатних пошкодити шинам;
  • підібрати габарити, щоб конструкція помістилася в майстерні;
  • передбачити можливість закріплення стелажа до підлоги;
  • розрахувати розмір вироби, враховуючи ширину коліс.

При розробці конструкції особливе місце приділяється надійності. В основі стелажів для шин міцні стійки, які витримують допустимі навантаження. До їх підставі приварені подпятники з можливістю кріплення до підлоги болтами. Для зберігання шин застосовуються витривалі балки. Вони утримують колеса на заданій висоті, але при необхідності її можна коригувати. Для цього передбачена перфорація в кроці 50 мм. Особливістю сховищ є відкритість, тому легко отримати доступ до гуми з усіх боків. Це полегшує роботу автосервісу, адже покришки будуть зберігатися в одному місці.

Замовте стелажі для шин на сайті УХЛ-МАШ.