Nokian Tyres презентувала нове покоління літніх шин Hakka Blue 3

Компанія Nokian Tyres традиційно заздалегідь готується до наступних кліматичних сезонів, тому вже зараз фіни презентували нове, третє покоління популярної літної моделі шин Hakka Blue, яка стане доступною покупцям навесні 2022 року. Які саме інновації підготували інженери провідного виробника шин?

Концепція Dry Touch 3.0 максимізує здатність Nokian Hakka Blue 3 відводити воду з плями контакту за допомогою широких головних канавок та малюнку протектора. Канавки Swoop grooves в центральній частині ребра ефективно відводять воду з плями контакту шини з дорогою. Шашки протектора на внутрішньому плечі шини, виконані за технологією Coanda, прискорюють відтік води від поздовжніх до бічних канавок.

Dry Touch 3.0
Dry Touch 3.0

Гумова суміш протектора Cool Blue Hybrid адаптується до температурних змін. Вона має вищий вміст силіки та нові види полімерів. Суміш залишається гнучкою при зниженні температури, покращуючи зчеплення у холодні дні ранньої весни або пізньої осені. До того ж вона є дуже зносостійкою і здатна добре витримувати навантаження на нерівних дорогах та вибоїнах.

Cool Blue Hybrid
Cool Blue Hybrid

Асиметричний малюнок протектора – типова характеристика сімейства Hakka компанії Nokian Tyres. Він додає комфорту під час водіння і забезпечує точність кермування на високих швидкостях.

Що стосується кросоверної моделі Nokian Hakka Blue 3, то її двошарова структура у поєднанні зі спеціальними посиленими боковинами за технологією Aramid Sidewalls захищають шину від ударів та порізів. Виштовхувачі камінців у головних канавках додають шині витривалості. Кігті-ґрунтозачепи Off-Road Claws на плечових зонах додають необхідне зчеплення масивним позашляховикам.

Nikain Hakka Blue 3 SUV
Nikain Hakka Blue 3 SUV

Але це ще не все. фіни підготували також декілька літніх новинок від свого суббренду Nordman, головною з яких є модель SX3.

Nordman SX3
Nordman SX3

Нові літні шини Nordman SX3 збалансовані та комфортні як за дощової погоди, так і на розпеченому сонцем асфальті. Технологія Coanda, яка в них застосовується, спрямовує і прискорює відведення води з плями контакту шини з дорогою, ефективно запобігаючи акваплануванню. Міцна структура і гумова суміш, спеціально розроблена для нерівних доріг, подарують насолоду додаткових кілометрів навіть на дорогах з коліями. Створені для забезпечення комфортного та безтурботного водіння, ці нові літні шини мають широкий асортимент розмірів від 13 до 16 дюймів, що підійде для сімейних автомобілів малого і середнього розміру. Доступні індекси швидкості – T (190 км/год) та H (210 км/год). Увесь асортимент розмірів буде доступний водіям навесні 2022 року.

Шини Nordman SZ2, розроблені для швидкісного водіння, залишаються контрольованими та керованими як на мокрому покритті, так і на сухому. Спеціально розроблені для позашляховиків, шини Nordman S2 SUV є ефективним і безпечним вибором як для урбаністичних джунглів, так і для лісових стежин.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.