Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастиниNokian Tyres в Україні відзвітувала про зростання продажів і презентувала нові шини

Nokian Tyres в Україні відзвітувала про зростання продажів і презентувала нові шини

Після кризового для всієї світової економіки 2020 року європейський ринок шин нарешті відновлюється. Проте, попри обмеження, які й до сьогодні диктує пандемія, 2021 рік став рекордно успішним для компанії Nokian Tyres. Так, глобальні продажі компанії зросли на рекордні 30%, а в Україні – ще більше.

Коментуючи результати 2021 року, директор представництва Nokian Tyres в Україні Костянтин Анісімов повідомив, що продажі Nokian Tyres в Україні зросли на 41% проти 2020 року, при цьому значне зростання відбувається як у зимовому сегменті, так і в літніх шинах.

«Ми вдячні нашим партнерам і споживачам за лояльність до фінського бренду Nokian Tyres. Безпека на дорогах завдяки якісним шинам залишається нашим пріоритетом. Тестування на власних полігонах у Фінляндії та Іспанії дозволяє нам створювати шини з унікальними властивостями, які особливо важливі у складних дорожніх умовах та непередбачуваних ситуаціях», – відзначив Костянтин Анісімов.

Що ж стосується долі ринку Nokian Tyres Україна, то у 2021 році компанії вдалося збільшити її з 15% до 18%. У планах бренду на 2022 рік – ще більший ріст долі на українському ринку завдяки новим моделям, розвитку каналів продажу, наприклад, партнерській мережі Шинних центрів Vianor. На всі шини Nokian Tyres діє гарантія якості 5 років від виробника, а на преміальні моделі Hakka та Hakkapeliitta, при покупці в мережі Vianor, надається розширена гарантія (Hakka Guarantee). У разі пошкодження шини вона гарантує безплатну заміну або ремонт протягом року з моменту покупки.

Окрім результатів роботи та подальших планів, директор представництва компанії поділився також трендами, котрі будуть спостерігатись у 2022 році: «Припускаю, що тренди матимуть здебільшого глобальний характер та будуть спільними для всіх виробників. Серед основних – зростання попиту на великі діаметри, обмежені об’єми виробництва шин у світі, а також зростання цін на шини у зв’язку з подорожчанням сировини та логістики».

Крім того, Nokian Tyres презентувала нові моделі шин, які можна придбати в Україні вже зараз (літні) або зробити це восени (зимові).

Нова продуктова лінійка зимових шин Nokian Tyres Hakkapeliitta R5 включає три основні моделі: Nokian Tyres Hakkapeliitta R5 для легкових автомобілів, Hakkapeliitta R5 SUV для позашляховиків і кросоверів, а також Hakkapeliitta R5 EV, що спеціально створені для електромобілів та гібридів.

Літні шини Nokian Tyres Outpost AT створені для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок. Вони гарантують безпечну і витривалу їзду на будь-якій дорозі. Агресивна структура протектора дозволяє з легкістю долати труднощі бездоріжжя завдяки технології Aramid Shield – стійким до проколів арамідним волокнам, доданим в підпротекторний шар гумової суміші з метою посилення шини в суворих умовах і небезпечних дорожніх ситуаціях.

Літні шини нового покоління Hakka Blue 3, частина лінійки Hakka, спеціально розроблені для мінливої літньої погоди. Вони вправно поєднують безпеку та надійність за мокрої погоди та майже безшумне кочення з перших днів весни до прохолодної осені. Hakka Blue 3 SUV – це надійний вибір для позашляховиків і кросоверів. Ключовими характеристиками шини є відмінне зчеплення на мокрому дорожньому покритті та стабільність, що дарує водіям легке та комфортне водіння за дощової погоди на будь-якій дорозі.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img