Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастини«Перевзуваємось!» Головні шинні новинки зими 2021-2022

«Перевзуваємось!» Головні шинні новинки зими 2021-2022

Цього року відомі виробники шин порадували автомобілістів великою кількістю нових зимових моделей. Якщо раптом ви ще не «перевзулися» і якраз перебуваєте на стадії вибору нового комплекту шин для майбутніх холодів, наш огляд найкращих дебютантів сезону буде дуже доречним.

Continental WinterContact TS 870

Традиційно високі експлуатаційні характеристики шин лінійки WinterContact були додатково покращені відносно попередниць, що вже допомогло моделі зібрати врожай медалей у свіжих тестах зимового сезону 2021-2022. Тут навіть нема сенсу говорити про конкретні технології, бо перемоги у випробуваннях дуже красномовні.

Dunlop Winter Maxx SJ8+

Ця вдосконалена відносно моделі-попередниці (SJ8) шина має покращену ефективність гальмування (+14%) і підвищену бічну стійкість (+11%) на льоду, чого вдалося досягти шляхом впровадження нової формули гумової суміші. При цьому малюнки протектора у SJ8 та SJ8+ ідентичні.

Goodyear UltraGrip Arctic 2

Шиповані зимові шини з неперевершеними характеристиками гальмування та керованості на льоду та снігу – так позначила свої новинки 2021 року UltraGrip Arctic 2 та UltraGrip Arctic 2 SUV компанія Goodyear. Під час їх створення були використані фірмові технології Arctic Eagle Claw Stud та Snow Grip, які оптимізують робочі характеристики шин на білих зимових покриттях. Примітно, що шини, попри збільшену до 220 кількість шипів, вийшли менш шумними щодо шин першого покоління, що пов’язано з оптимізованим розподілом шипів по поверхні протектора та із застосуванням спеціального гумового шару під нижніми фланцями шипів.

Kumho WinterCraft Ice Wi32

Стверджується, що поздовжня тяга на льоду, критично важлива для розгону та гальмування, в шипованих шинах WinterCraft Ice Wi32 була покращена на 40% у порівнянні з WinterCraft Ice Wi31. Це було досягнуто, серед іншого, шляхом використання удосконаленого складу гумової суміші та нових шипів, вироблених фінською компанією Scason, яких побільшало до 200. Також у Kumho заявляють, що V-подібний малюнок протектора швидко розсіює воду та сльоту, а змінний крок протектора дозволяє зменшити дорожній шум.

Nokian Hakkapeliitta 10

Легендарні шини десятого покоління оснащені шипами двох типів. Шипи в центрі відповідають за зчеплення з дорогою при розгоні та гальмуванні, а шипи в плечових зонах полегшують проходження поворотів та стабілізують керованість. Крім іншого, виробник заявляє про підвищену надійність утримання шипів у протекторі.

Pirelli Cinturato Winter 2

Турингові Pirelli Cinturato Winter 2 розраховані на експлуатацію у м’яких зимових умовах. Вони отримали адаптивні ламелі, які змінюють свою форму (з прямої на зигзагоподібну) у міру зношування, чим оптимізують рівень зчеплення. Разом з тим, гумова суміш нового покоління покращує характеристики шини на мокрій дорозі та снігу. Інженерам також вдалося знизити опір коченню.

Нагадаємо, цієї зими редакція “АвтоСвіту” буде проводити тривале випробування шин Nokian Hakkapeliitta R3 SUV розмірністю 235/65 R18.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОShina Guide
spot_imgspot_img