Розгалужувач прикурювача: функціональний помічник автовласника

Розгалужувачі для автомобільних прикурювачів — це окрема категорія зручних зарядних пристроїв для смартфонів, планшетів чи інших девайсів. Пропонуємо ознайомитися з популярними моделями, що точно стануть у пригоді кожному водієві.

Vinga VCHAMS

Ця бездротова модель зарядного пристрою сумісна зі смартфонами. Вхідне під’єднання до прикурювача забезпечує стандартний USB-порт. VCHAMS комплектується вбудованим кабелем USB Type-C та підтримує технологію швидкої зарядки Power IQ, Smart Charge. Максимальна потужність на 1 порт складає 10 Вт, а сила вихідного струму — 2 А.

Порівняти ціни на цей розгалужувач прикурювача можна на сайті E-Katalog. Вартість моделі в інтернет-магазинах України — від 336 до 621 грн.

Hoco Z28 Power ocean

Автомобільний зарядний пристрій бренду Hoco має регульований кут нахилу, два USB-роз’єми з авторозподіленням 2,4–3,1 А, а також вбудований цифровий дисплей. Модель оснащено кількома ступенями захисту від стрибків напруги, перегріву і короткого замикання. У Power ocean передбачено два додаткових роз’єми загальною потужністю 160 Вт. Інтелектуальний індикатор напруги почергово показує показники напруги бортової автомобільної мережі та силу току зарядки.

Вартість в інтернеті — від 215 до 763 грн.

BASEUS Share Together with Cigarette Port C+U 120W

Пристрій має роз’єми USB-A і Type-C, а також додатковий роз’єм для прикурювача потужністю 60 Вт. Share Together with Cigarette Port C+U 120W здатний швидко заряджати до двох гаджетів одночасно, а вбудований старт-чіп надійно захистить обладнання від ушкоджень. Розгалужувач сумісний з бортовою напругою в діапазоні 12–24В. Спеціальне силікагелеве покриття корпусу надійно захистить пристрій від попадання пилу чи вологи. Модель підтримує Quick Charge і сумісний з більшістю сучасних смартфонів. Сумарна потужність — 120 Вт.

Ціна моделі в інтернет-магазинах України складає від 464 до 838 грн.

Примітка. Вказана вартість актуальна на початок грудня 2023. У матеріалі використані дані порталу порівняння цін ek.ua.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.