Шини Sailun. Якість, технології, безпека

Перші шини під логотипом Sailun з’явилися на ринку у 2002 році. Це молода компанія, яка, тим не менш, вже встигла увійти до списку світових лідерів шинної індустрії. Місія Sailun, за словами самих представників компанії, – створювати якісні шини для якомога більшої кількості споживачів. В асортименті торгової марки ви можете знайти покришки практично для будь-якого автомобіля.

Sailun співпрацює з компанією Mesnac. Вона займається виробництвом шинного обладнання для найбільших представників індустрії: Pirelli, Bridgestone, Michelin. Mesnac постачає Sailun виробниче обладнання. Контракт на суму 26 мільйонів доларів був підписаний у 2013 році.

Сьогодні Sailun випускає 41,6 млн шин щорічно. Вони виготовляються на п’яти заводах. Чотири з них розташовані у Китаї, один – у В’єтнамі. Кожен завод має свою спеціалізацію. Наприклад, у місті Циндао знаходиться завод з виготовлення шин для легкових автомобілів. Він випускає 9 млн покришок в рік.

Відмінна риса компанії – не тільки використання сучасних виробничих технологій, а й постійний пошук нових рішень. Sailun – один з брендів, які задають тренд на ринку. Продукти компанії експортуються в 50 країн світу.

Асортимент Sailun

Товари компанії діляться на дві категорії:

  • шини для легкових автомобілів і легких вантажівок;
  • шини для важких вантажних авто.

При розробці кожного продукту виробник робить акцент на покращеній міцності і довговічності. Sailun тестує різні склади гуми, щоб досягти найкращого результату. Покришки не зношуються до закінчення експлуатаційного строку.

Наведемо приклади декількох популярних шин Sailun.

  • Sailun SW02 Winter Drive. Вантажні зимові шини, які підвищують стійкість автомобіля на засніжених дорогах. Можуть використовуватися при екстремальних температурах, тому що зроблені з морозостійкої суміші.
  • Sailun Terramax A/T 4S. Всесезонні шини, призначені для невеликих вантажівок і позашляховиків. Підходять для руху по міських дорогах і пересіченій місцевості.
  • Sailun WinterPro SW82. Зимові шини, призначені для потужних автомобілів. Гарантують стабільність при поворотах на високій швидкості.

У чому запорука успіху Sailun

Компанія досягла відмінних результатів за короткий період часу не випадково. Ще перед заснуванням бренду було прийнято рішення фінансувати наукові розробки, які б допомогли шинам Sailun обійти конкурентів.

Прорив у цій галузі стався у 2009 році. Компанія отримала право разом з Університетом науки і технології Циндао заснувати шинний Науково-дослідний центр. Завдання – регулярно пропонувати індустрії інноваційні рішення, які будуть корисні споживачеві. Дослідження проводилися не тільки для компанії Sailun, але і для інших представників сегмента. Сьогодні у науковому центрі працюють 300 фахівців. Sailun понад 30% (!) своїх фінансових ресурсів вкладає в розробку нових технологій.

Результати не змусили себе довго чекати. На заводах Sailun використовуються комп’ютеризовані платформи, які виключають ризик негативного впливу людського фактора. Компанія використовує передові системи аналізу та контролю.

Висока якість шин Sailun – не просто слова. Наприклад, недавно комісія PTPA сертифікувала шини Atrezzo і Ice Blazer. PTPA – це найавторитетніша оціночна комісія Північної Америки. Перш ніж винести вердикт стосовно того чи іншого продукту, її представники проводять десятки тестів, визначають переваги покришок і їх вразливі місця. Сертифікат PTPA – індикатор найвищої якості продукції.

Sailun – один з передових брендів в світі шин. Компанія не тільки на словах піклується про своїх споживачів. Великі гроші витрачаються на підвищення безпеки й збільшення експлуатаційного строку покришок. Купуючи шини Sailun, знайте: над цим продуктом працювали сотні наукових співробітників, він був виготовлений на одному з найбільш технологічних заводів світу.

Офіційний представник торгової марки Sailun в Україні — ТОВ «Асканія Авто».

Детальна інформація на сайті: ascania-shina.com