Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастиниЗа які переваги автовласники цінують сербські шини Orium

За які переваги автовласники цінують сербські шини Orium

Кожен автовласник мінімум двічі на рік стикається з необхідністю сезонного «перевзування» своїх машин. Кожен комплект гуми має обмежений термін експлуатації, і в певний момент може виявитися, що наявні покришки вже не підходять для подальшого використання. У таких ситуаціях єдиним рішенням стає покупка нового «взуття».

Придбати автомобільні шини в Україні ви можете в магазині «Асканія Шина». Компанія є офіційним представником різних світових брендів, тому пропонує широкий асортимент якісних покришок з офіційною гарантією за найбільш доступними цінами. Вагома частка каталогу магазину відведена бюджетним шинам, серед яких вигідно виділяється гума сербської марки Orium.

Особливості виробництва автогуми «Оріум»

Ці покришки випускаються на заводі Tigar, який належить іменитому концерну Michelin. Завдяки цьому недорогі шини володіють високою якістю при порівняно невисокій ціні. На сторінці https://ascania-shina.com/shiny/orium можна вивчити модельний ряд і типорозміри покришок Orium, в якому можна підібрати відповідні шини для легкових та легковантажних автомобілів.

Попри свою «молодість», шини цього бренду вже встигли отримати високий попит на європейському та американському ринках, і сьогодні ця автомобільна гума все активніше здобуває довіру українських автовласників.

При проєктуванні та виготовленні шин застосовуються передові технології Michelin, до того ж сербські фахівці здійснюють суворий контроль на кожному етапі виробництва. Завдяки цьому шинна продукція Orium володіє бездоганною якістю, високими технічними та експлуатаційними параметрами. Це дозволяє шинам сербського бренду гідно конкурувати з шинами світових лідерів.

Головні переваги автомобільної гуми Orium

Покришки сербської марки мають такі важливі переваги:

  • Головною особливістю шин Orium є оптимальний малюнок протектора, який збільшує пляму контакту з покриттям дороги, незалежно від швидкісного режиму.
  • Літня гума має збільшений робочий ресурс завдяки підвищеній міцності, стійкості до ефекту аквапланування, жорсткості та гарній віддачі.
  • Важливою перевагою літніх покришок вважається низький рівень шуму, економічність споживання пального шляхом зменшеного опору коченню.
  • Перевагою літньої гуми є швидке екстрене гальмування.
  • Зимові покришки сербської марки не втрачають еластичність при низькотемпературному режимі, сприяють більш ефективному зчепленню з укоченим снігом і льодом, впевненому маневруванню в погану погоду.
  • На заводі Tigar випускають як фрикційну, так і шиповану зимові гуми. Обидва варіанти шин забезпечують надійне зчеплення з зимовою дорогою і комфортне рульове управління.

При створенні покришок сербські інженери використовують унікальний гумовий компаунд з силікою, кремнієм, полімерами, штучним і натуральним каучуком в складі. Завдяки безперервному вдосконаленню виробництва виробнику вдається створювати шини з оптимальними характеристиками для конкретних проміжків часу і погоди.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img