Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастиниЗимові шини Michelin: коли потрібно купувати, переваги, критерії вибору

Зимові шини Michelin: коли потрібно купувати, переваги, критерії вибору

При настанні перших морозів будь-який автомобіліст повинен відвідувати шиномонтажну майстерню для сезонного «перевзування» свого «чотириколісного» друга. Перед відвідуванням шиномонтажки важливо спочатку оглянути наявні покришки, адже тільки при хорошому технічному стані зимова гума здатна забезпечити достатній комфорт і безпеку поїздок по засніжених і зледенілих дорогах. На сайті магазина «ТаерШоп» https://tireshop.ua/shini/zimnie/michelin в широкому асортименті представлена ​​зимова гума французького виробника, що дозволить кожному автолюбителю знайти відповідні покришки для своєї машини.

Коли потрібно купувати нові зимові покришки

Якщо автомобіліст дотримується рекомендацій по зберіганню та експлуатації, автомобільна гума служить в середньому 4-5 сезонів. Так, шинна продукція повинна зберігатися в сухих приміщеннях при температурному режимі від +10 до +25 градусів, при цьому важливо виключити потрапляння на вироби прямих променів сонця.

Перед кожним зимовим сезоном слід візуально оцінювати автопокришки. Протекторна частина повинна мати глибину канавок від 4-5 мм, а сама гума не повинна мати тріщин або інших видимих ​​дефектів. Нерідко на великій частині протектора спостерігається «павутинка» з тоненькими тріщинами, які помітні тільки при наближенні. У таких випадках можна виконувати ремонт автошин в спеціалізованих майстернях. Якщо ж спостерігаються більш серйозні дефекти, то потрібно в обов’язковому порядку купувати та встановлювати нові зимові покришки, що дозволить запобігти серйозній аварії.

Переваги зимової гуми Michelin

Якщо старі шини вже зносилися і більше не можуть використовуватися надалі, і ви шукаєте хороші покришки для свого авто, то рекомендуємо придивитися до шинної продукції Michelin. Шинну продукцію цього бренду вважають однією з найбільш надійних і якісних на світовому ринку, при цьому вона ідеально підходить для складних кліматичних і дорожніх умов. При проєктуванні та виробництві зимових автошин бренду застосовуються інноваційні технічні рішення, що забезпечує підвищені технічні та експлуатаційні характеристики:

  • ефективністьзчепленнязрізнимитипамидорожньогопокриття;
  • чудовий рівеньманевровості,керованостітакурсовоїстійкостіприрусінарізнихшвидкостях;
  • порівнянонизькийрівеньшуму;
  • ефективне відведеннявологитасніжноїкашізплямиконтактуздорожнімпокриттям;
  • підвищенастійкістьдо зношування.

Особливості вибору покришок на зиму

Вкрай важливо правильно вибирати нові автошини Michelin з урахуванням експлуатаційних умов і особливостей самих автомобілів. Для їзди в міському циклі по розчищених від снігу дорогах слід купувати європейський тип фрикційної гуми. Якщо ви змушені часто їздити по засніжених дорогах, то кращим рішенням стануть скандинавські шини або шиповані покришки з асиметрично направленим малюнком протектора. Ці моделі мають ламелі та розміщені в шаховому порядку шашки, що гарантує поліпшене зчеплення з льодом і засніженою поверхнею дороги.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img