Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражТехніка та технологіїAndroid Auto отримає розділений головний екран

Android Auto отримає розділений головний екран

Після майбутнього оновлення Android Auto отримає можливість розділення головного екрану на декілька зон. Наприклад, на екрані одночасно можуть знаходитися навігація, керування відтворенням музики та сповіщення, з якими можна взаємодіяти.

Це схоже на варіант Split Screen в Apple CarPlay. У Android Auto такий раніше був доступний лише на деяких моделях автомобілів, але відтепер стане екраном за замовчуванням для усіх користувачів. Ба більше, такий інтерфейс буде підлаштовуватися під дисплеї різного розміру та форм.

«Ми бачили деякі дійсно цікаві інновації в індустрії, від дуже великих портретних, до надзвичайно широких ландшафтних дисплеїв. І знаєте, крутість у тому, що Android Auto тепер підтримуватиме всі з них», – відзначив Род Лопес, провідний менеджер з продуктів Android Auto.

На жаль, з розвитком функціональності мультимедійних технологій, водії все більше втрачають пильність, відволікаючись від керування. Одне з досліджень показало, що водії, які під час керування змінювали музику через Android Auto або Apple CarPlay, були менше сконцентровані на дорозі, ніж водії під дією марихуани. Google співпрацює з автовиробниками, щоб мінімізувати подібні ризики.

Серед інших оновлень у роботі Android Auto будуть зручніший доступ до варіантів стандартних відповідей на повідомлення, а також підтримка сервісів Tubi TV та Epix Now.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОMezha
spot_img