Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражТехніка та технологіїОгляд відеореєстраторів 70mai

Огляд відеореєстраторів 70mai

Навряд чи хтось з автомобілістів сумнівається у користі відеореєстраторів. Ось тільки вибір цього пристрою непростий. Щоб його полегшити, ми зробили огляд відеореєстраторів 70mai – «дочки» Xiaomi, яка відома привабливим співвідношенням ціни та якості «девайсів».

Перша з цікавих моделей відеореєстраторів 70mai – Dash Cam M300, яка є гарним компромісом ціни, зручності користування та результату.

Циклічний відеозапис (при заповненні карти пам’яті стираються перші з записаних файлів) ведеться з роздільною здатністю 2304х1296 (і це забезпечує зображення гарної якості) зі швидкістю 30 кадр/с, а кут огляду камери становить 140°, що дозволяє захопити й попутні, і зустрічні смуги руху. Процесор реєстратора може працювати з картами пам’яті microSD об’ємом до 128 Гб. Є функція, що активує включення запису, якщо у полі зору реєстратора відбувається рух. Фотографування, «персоналізація» окремих файлів, модуль Wi-Fi, нічний режим – всі ці зручні функції також є в активі M300. Відеореєстратор не має дисплея, тому він дуже компактний, а кріпиться до лобового скла за допомогою двостороннього скотчу 3M, «фірмовим» способом 70mai.

Про переваги наступної моделі говорить сама назва Smart Dash Cam Pro Plus (A500S).

Потенціал «розумного» 70mai так само має вбудований модуль Wi-Fi, доповнений 2-дюймовим сенсорним дисплеєм, голосовими підказками, датчиком удару (завдяки G-сенсору файли, записані при екстреному гальмуванні або при ударі, будуть розміщені в окрему, захищену директорію), системою GPS, що фіксує геопозицію та швидкість автомобіля, поворотною головкою камери, яка має можливість синхронізації зі смартфоном. Останнє дуже зручно як при налаштуванні відеореєстратора, так і під час перегляду відео, і при роботі пристрою в той час, коли автомобіль знаходиться на стоянці.

І це ще одна з переваг A500S – щойно автомобіль зупиняється, реєстратор розпочинає роботу в режимі контролю паркування. Крім того, відеореєстратор обладнаний такими функціями допомоги водієві, як відстеження дистанції до автомобіля, що йде попереду, і смуги руху. Кут огляду та швидкість знімання в А500S такі ж, як у М300, а запис з матрицею в 5 мегапікселів має роздільну здатність 2592х1944.

Аналогічний A500S функціонал має і флагманська модель 70mai – відеореєстратор A800S, але це версія для тих, хто оцінює не тільки широкий спектр можливостей пристрою, але й вкрай вимогливо ставиться до якості зображення.

A800S знімає з роздільною здатністю 3840х2160 4К UHD (матриця 8 мегапікселів розміром 7,2х5,3 мм)! Такою якістю не кожен «крутий» сучасний смартфон може похвалитися. За бажанням можна використовувати й компактніший формат FullHD, запис у якому ведеться зі швидкістю 24 кадр/с.

Можливості відеореєстраторів A500S та A800S не обмежуються лише функціоналом фронтальних камер – вони можуть працювати й з камерами заднього виду, які можна придбати як окремо, так і в комплекті з відеореєстратором. Камера заднього виду також фіксується на склі за допомогою двостороннього скотчу і має значний кут огляду. Високочутлива матриця дозволяє здійснювати знімання і в нічний час, а максимальна роздільна здатність відео 1920х1080 гарантує картинку високої якості.

Не впевнені, що фіксація подій позаду автомобіля під час руху життєво необхідна, але й зайвою теж не буде, а ось «круговий» контроль за ситуацією на стоянці часто буває потрібен – недбалий винуватець подряпин точно буде помічений.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img