Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниНовини партнерівКомфорт і безпека: спеціальні ціни на деталі ходової для Opel

Комфорт і безпека: спеціальні ціни на деталі ходової для Opel

Відправляйтеся у літні подорожі з максимальним комфортом і безпекою! Адже починаючи з 1 червня, у всіх офіційних сервісних центрах Бренда стартувала нова акція: спеціальні ціни на комплект маточинних підшипників EUROREPAR для автомобілів Opel. Не секрет, що на поганих дорогах з великою кількістю ям, вибоїн і нерівностей маточинні підшипники піддаються швидкого зносу і руйнуванню. У підсумку це призводить до гулу і вібрацій під час їзди, а часом доходить до заклинювання колеса, що вкрай небезпечно. Але ви легко зможете повернути комфорт і безпеку свого автомобіля OPEL з новими маточинними підшипниками EUROREPAR!

Пропозиція діє до 30 червня 2021 року і поширюється на товари, які є в наявності на складі в Україні. У запропонованому асортименті – понад півсотні комплектів маточинних підшипників, що дозволяє покрити близько 88% українського парку автомобілів Opel.

Завдяки тому, що акційні ціни на 15% нижче регулярних, пропозиція від EUROREPAR є більш вигідною, ніж пропозиції альтернативних брендів на ринку. Наприклад:

  • ціна комплекту підшипників EUROREPAR для автомобіля Opel Corsa – від 746 грн. (Альтернативний комплект SKF – 986 грн.) *;
  • ціна комплекту підшипників EUROREPAR для автомобіля Opel Combo – від 812 грн. (Альтернативний комплект SNR – 1 105 грн.) *;
  • ціна комплекту підшипників EUROREPAR для автомобіля Opel Astra – від 2 802 грн. (Альтернативний комплект FAG – 3 624 грн.) *;

*(ціни взято з відкритих джерел і вказано станом на кінець травня 2021 року).

Важливо відзначити, що підшипники EUROREPAR виділяються особливою міцністю конструкцією: ретельний підбір матеріалів, точні геометричні розміри, високоякісні мастильні матеріали – все це дозволяє давати 2-річну гарантію на продукт. Але тільки за умови установки у офіційного дилера Бренду Opel. Адже неправильна установка маточинних підшипників може привести до їх перекосів і підвищеного навантаження на вузол. Як результат – підшипник виходить з ладу раніше, ніж передбачалося, а клієнт знову скаржиться на автомобіль. Тому радимо вам вибирати не тільки високоякісні запчастини, а й високопрофесійні дилерські центри Opel. Тим більше, що Бренд Opel має в своєму розпорядженні дуже широку дилерську мережу в Україні.

А ще радимо проходити регулярне техобслуговування (ТО) автомобіля: профілактика і турбота допоможе зберегти здоров’я вашого автомобіля і вбереже від небезпечних несправностей. Тим більше, що ціна ТО для автомобілів Opel зафіксована для всіх дилерів в рамках одного регіону і відносно невисока. Надійність справного автомобіля – це недорого і безпечно!

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.