Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниНовини партнерівУ мережі Корпорації УкрАВТО стартувала акція «Осінній сервіс»

У мережі Корпорації УкрАВТО стартувала акція «Осінній сервіс»

Найбільший оператор ринку нових автомобілів і постачальник послуг сервісу, Українська Автомобільна Корпорація, вже традиційно, з початком осіннього сезону, пропонує власникам автомобілів скористатися спеціальною ціновою пропозицією. Щоб більшість автовласників могли підготувати свій автомобіль до експлуатації в умовах осіннього та зимового сезону, в рамках акції «Осінній сервіс» діють особливі умови на обслуговування і ремонт автомобілів в мережі автосервісних центрів.

Акційні умови, термін дії яких триватиме з 04 ​​жовтня і до 12 грудня, передбачають для клієнтів можливість отримати ряд найпопулярніших, і в той же час, необхідних послуг, за ціною від 400 грн.

Так, згідно з умовами осінньої сервісної акції, необхідний мінімум, а саме, послуга по заміні літніх шин на зимові з балансуванням, доступна за ціною від 400 грн., в залежності від радіуса. Оскільки літні подорожі по не самих ідеальних дорогах можуть негативно вплинути на підвіску, обов’язковою є і перевірка  регулювання кутів установки коліс, вартість якої також становить 400 грн. Крім цього, вкрай бажано бути впевненим в працездатності і справності ходової частини автомобіля, комплексна діагностика якої обійдеться всього в 200 грн.

Якщо ж перед холодним сезоном необхідно усунути дефекти чи несправності, які були виявлені в процесі надання акційних послуг, клієнтам доступний дисконт 20% на будь-які послуги з ремонту та до 20% на запасні частини і матеріали, наприклад:

  • ремонт ходової частини;
  • ремонт трансмісії;
  • ремонт двигуна;
  • ремонт гальмівної системи;
  • сезонне зберігання коліс або тільки шин;
  • регулювальні роботи.

Спеціальна пропозиція доступна для власників автомобілів всіх брендів, незалежно від того, представлений він в мережі Корпорації УкрАВТО чи ні, на гарантії або ж термін гарантійних зобов’язань закінчився. Щоб скористатися всіма перевагами акційної пропозиції досить приїхати в один з автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО та зареєструватися в програмі лояльності Drive2U.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.