Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніДепутати пропонують у 20 разів збільшити один зі штрафів для водіїв

Депутати пропонують у 20 разів збільшити один зі штрафів для водіїв

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт 8192, яким пропонується у 20 разів підвищити один зі штрафів для водіїв. Йдеться про відсутність поліса обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності (ОСЦПВ) за умови, якщо це було виявлено під час оформлення ДТП.

Законопроєктом пропонується доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею та передбачити, що недотримання вимог щодо укладення власником транспортного засобу договору обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності власників наземних транспортних засобів тягне за собою накладення штрафу у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). Водночас пропонується передбачити, що штрафні санкції не застосовуються за умови, якщо від дати закінчення попередньої страховки минуло менше ніж 15 днів.

Повторне протягом року вчинення порушення, але не раніше 15 днів від дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за таке порушення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн).

Третє та наступні протягом року вчинення порушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн).

Недотримання вимог щодо укладення власником транспортного засобу договору ОСЦПВ, виявлене підрозділами Національної поліції при оформленні матеріалів ДТП, тягне за собою накладення штрафу у розмірі п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн).

Наразі штраф за відсутність поліса страхування цивільноправової відповідальності становить 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 452 грн.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img