Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніХто має компенсувати вартість пошкодженого авто під час війни

Хто має компенсувати вартість пошкодженого авто під час війни

Після 24 лютого, коли РФ напала на Україну, у нашій країні зросла кількість заяв про настання страхових випадків, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами (ДТП). Про це розповіла керуючий акціонер СК “Арсенал Страхування” Марина Авдєєва.

Опитані експерти порадили за ДТП використовувати європротокол навіть у разі відхилення від процедури, наприклад, якщо не всіх учасників аварії застраховано.

Генеральний директор Національної асоціації страховиків України (НАСУ) Денис Ястреб порадив якомога повніше фіксувати ДТП у вигляді фото- та відеоданих, зберігати їх і за першої ж можливості надавати до страхової компанії.

Якщо автомобіль пошкоджено або знищено внаслідок військових дій, то відшкодовувати збитки має країна-агресор, переконаний Денис Яструб. За словами генерального директора НАСУ, страховики виявили готовність взяти участь у розробці необхідного правового механізму.

Експерт припустив, що в такому випадку доцільно було б розробити процедуру, аналогічну нещодавно запущеній в Діі – там з’явилася можливість направити заявку на відшкодування збитків за зруйновану нерухомість.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОAmpercar
spot_imgspot_img