Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніКількість "зелених" автомобілів в Україні перетнула психологічну позначку

Кількість “зелених” автомобілів в Україні перетнула психологічну позначку

Загальний парк електромобілів та гібридів в Україні перевищив психологічну позначку в 100 тисяч авто, і їхня кількість продовжує збільшуватись.

Згідно зі звітами AUTO-Consulting, на долю електромобілів приходиться майже 40 тисяч автомобілів, на долю гібридів – більше 60 тисяч. Відзначимо, що на початок 2022 року загальна кількість автомобілів з альтернативними джерелами живлення складала 87,7 тисяч одиниць. Електромобілів з початку року побільшало на 6 тисяч одиниць, гібридів – на 7 тисяч. Сумарний приріст – 13 тисяч автомобілів, що становить 15% збільшення автопарку в порівнянні з початком поточного року.

Найбільш популярними марками на ринку електромобілів є Nissan (41% автопарку), Tesla (15%), Renault (8%), Volkswagen (5%) та Chevrolet (5%). Серед найпопулярніших гібридів – Toyota (46%), Lexus (11%), Ford (8%), Chevrolet (6%) та Honda (5%).

Найбільше електромобілів зареєстровано в Києві та області – 28% парку, в Одеській області знаходиться 13% всіх електромобілів країни, в Харківські області – 10%. В Дніпропетровській та Львівській областях – 8% та 7% відповідно.

Щодо гібридів, то регіональний розподіл наступний: Київ та область – 55% від автопарку гібридів, в Одеській області – 22%, Харківській – 12%. В Дніпропетровській та Львівській областях – 11% та 9% відповідно.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОAutoconsulting
spot_imgspot_img